Putin ukrywa ją przed światem. Wyszło na jaw, gdzie mieszka "sekretna córka" prezydenta Rosji

18-letnia Luiza Rozowa, choć nigdy nie została oficjalnie uznana przez Władimira Putina, nazywana jest jego "ukochanym dzieckiem" albo "sekretną córką". Teraz wyszło na jaw, gdzie dokładnie mieszka domniemana córka prezydenta Rosji i jego byłej sprzątaczki.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Luiza Rozowa według licznych spekulacji ma być córką Władimira Putina. Kobieta jest bowiem córką byłej sprzątaczki prezydenta Rosji, Swietłany Kriwonogich, z którą przed laty miał łączyć go płomienny romans. I chociaż żadne z nich nigdy nie potwierdziło tych rewelacji, Rozowa przez media nazywana jest "sekretną córką", a nawet "ukochanym dzieckiem Putina".

Zobacz wideo

Nazywana jest "sekretną" córką Putina. Wyszło na jaw, gdzie mieszka

Rozowa była dotychczas bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie chwaliła się wystawnym życiem. W ostatnim czasie zniknęła jednak z social mediów, usuwając swoje konto na Instagramie. Jak podaje zagraniczna prasa, ma to prawdopodobnie związek ze zmasowanymi atakami internautów, którzy pod jej fotografiami wyrażali oburzenie wojną w Ukrainie. Teraz z kolei, za sprawą wycieku danych dostawców żywności Yandex Eats, wyszło na jaw, gdzie dokładnie mieszkała domniemana córka Putina.

Rozowa miała wielokrotnie korzystać z usług Yandex Eats, którzy dostarczali jej jedzenie do willi, położonej w Petersburgu przy rzece Fontanka, gdzie znajduje się szereg ekskluzywnych apartamentów, tzw. Club-house "Hovard Palace". Jej matka, Swietłana Kriwonogich, uchodzi bowiem obecnie za jedną z najbogatszych kobiet w Rosji.

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej obiektu, budynek jest strzeżony, a w środku znajduje się "duży i luksusowy basen ze strefą SPA - tylko dla mieszkańców budynku".

Dom podzielony jest na 77 mieszkań i 4 penthousy o powierzchni od 124 do 526 mkw, a wszystkie mieszkania są w wykończone i umeblowane według projektu Roberto Molona.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: