Panna młoda kazała matce oddać zaproszenie na ślub. Powodem był okrutny prezent

- Świetnie się bawiliśmy aż do kolacji. Dała mu pudełko, mówiąc, że to jej prezent na urodziny... - opowiada pewna panna młoda, która po tym, jak jej matka zachowała się względem jej narzeczonego, zdecydowała się nie zapraszać jej na ich zbliżający się ślub.

Więcej o ślubach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

Prezenty bywają bardziej lub mniej trafione. Niestety zdarzają się i takie, które potrafią przysporzyć jedynie smutku i przykrości, o czym przekonała się pewna para. Matka panny młodej wręczyła bowiem swojemu przyszłemu zięciowi z okazji urodzin wyjątkowo nietaktowny upominek. Zawartość pudełka prezentowego tak bardzo oburzyło jej córkę, że ta zdecydowała się wycofać zaproszenie dla matki na swój ślub.

Panna młoda kazała matce oddać zaproszenie na ślub. Powód? Okrutny prezent dla przyszłego zięcia

Jak podaje "Mirror", przyszła teściowa postanowiła dać panu młodemu parę butów do biegania. Nie byłoby w tym prezencie nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna od momentu tragicznego wypadku, w którym zginęła jego matka, porusza się na wózku. Gdy przyszły zięć oraz jej córka zobaczyli, co znalazło się w pudełku, kobieta podobno zaczęła się śmiać, mówiąc jednocześnie, że ma nadzieję, iż przyszły mąż jej córki kiedyś użyje tych butów.

Świetnie się bawiliśmy aż do kolacji. Dała mu pudełko, mówiąc, że to jej prezent na urodziny. Otworzył je i zobaczyliśmy parę butów do biegania. Powiedziałam, że nie jest już mile widziana na ślubie. Była zszokowana, mówiąc, że naprawdę traktuję to zbyt poważnie, ale podkreśliłam, żeby odesłała zaproszenie

- wyznała panna młoda.

Jak twierdzi młoda kobieta, nie był to pierwszy raz, kiedy jej matka próbowała upokorzyć jej ukochanego. Podobno już wcześniej była wobec niego nieprzyjemna, jednak tym razem miarka się przebrała.

***
Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: