Krótkie życzenia na Wielkanoc 2022. Kilka propozycji, które zawsze się sprawdzą

Zbliża się okres, w którym wielu z nas będzie rozsyłać życzenia na Wielkanoc 2022. Jeżeli jednak brakuje nam pomysłów lub nie mamy czasu na wymyślanie pozdrowień, można skorzystać z poniższych przykładów.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Jakie życzenia na Wielkanoc 2022 złożyć rodzinie i znajomym? Święta to okres, w którym mamy okazję odnowić relacje z osobami, z którymi kontakt nieco się oddalił. Warto zatem zaskoczyć kogoś pamięcią i przesłać wyjątkowe pozdrowienia.

Najlepsze życzenia na Wielkanoc 2022

Życzenia wielkanocne wcale nie muszą być długie ani rymowane, najważniejsze, żeby wypływały ze szczerego serca. Poniżej prezentujemy kilka propozycji na krótsze pozdrowienia, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy.

 1. Niech istota Świąt Wielkanocnych napełni Was siłą oraz radością i sprawi, że uśmiech i optymizm będą towarzyszyły Wam każdego dnia.

 2. Radosnych świąt Wielkiej Nocy, pełnych miłości i nadziei, a także wielu okazji do miłych spotkań w gronie najbliższych.

 3. Szczere życzenia, radosnych i miłych Świąt Wielkanocnych, smacznego Święconego oraz mokrego Dyngusa przesyła…
Zobacz wideo Jak ograniczyć marnowanie jedzenia w święta? Ekspertka wyjaśnia

Śmieszne życzenia na Wielkanoc 2022

Składając życzenia świąteczne na Wielkanoc 2022, możemy oczywiście pokusić się o przesłanie specjalnego wierszyka. Jeżeli jednak brakuje nam pomysłów lub nie mamy czasu na pisanie od zera, można skorzystać z poniższych propozycji.

 1. Cudownego świętowania,
  z najbliższymi przebywania,
  dużo wzruszeń i radości,
  a na stole – moc pyszności,
  szczęścia tyle, że nie zliczę:
  tego Ci na święta życzę.

 2. Niech Ci jajeczko dobrze smakuje,
  bogaty zajączek uśmiechem czaruje.
  Mały kurczaczek spełni marzenia
  wiary, radości, miłości, spełnienia!

 3. Z okazji świąt Wielkanocnych
  życzę wszystkiego tego,
  co od Boga pochodzi.
  Oby skrzydła wiary przykryły
  kamienie zwątpienia
  i uniosły serca ponad przemijanie.
  Alleluja dziś śpiewajmy,
  Bogu cześć i chwałę dajmy.

Życzenia wielkanocne na trudny czas

Wielkanoc 2022 przypada w trudnym czasie, gdy wielu z nas oprócz zajmowania się własnymi problemami, martwi się o życie innych ludzi. Jeżeli nie jesteśmy w nastroju na składanie radosnych życzeń wielkanocnych, można skorzystać z którejś z poniższych opcji.

 1. W tych trudnych czasach życzę Ci pogody ducha, poprawy losu i mocy danej Ci przez Chrystusa Zmartwychwstałego. Oby jego moc i dobroć prowadziła Cię wraz z całą rodzinę przez resztę szczęśliwego życia.

 2. Niech Moc i Dobro – tak powszechnie obecne w tym pięknym czasie – zatriumfuje nad złem i ciemnością, która próbuje zawładnąć światem. Oby Dobro i Miłość zwyciężyły a Wielkanoc była początkiem tego triumfu.

 3. Dzieląc się jajeczkiem przy świątecznym stole Zastanów się chwilę: - Co jest najważniejsze na tym łez padole? Życzę Ci miłości – ale do bliźniego, wiary – bezgranicznej, serca – otwartego i nastroju... Duchem Świąt pełnego.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: