Martyna Wojciechowska udostępniła zdjęcie ciała bez filtra. "Takie właśnie jesteśmy"

- Piękne, kobiece ciało. Szkoda, że nadal żyjemy w czasach, gdy rozmiar powyżej 40 jest uważany na brzydki, nieatrakcyjny i spasiony - piszą internautki pod postem, który na Instagramie opublikowała Martyna Wojciechowska.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska wspomina sesję w Playboyu. "Na dzień dzisiejszy postąpiłabym inaczej"

Martyna Wojciechowska jest jedną z najpopularniejszych i bardziej cenionych kobiet polskiego show-biznesu. Podróżniczka dziennikarka oraz działaczka społeczna znana jest wielu osobom m.in. z prowadzenia programu "Kobieta na krańcu świata", w którym od lat przybliża widzom niesamowite historie kobiet żyjących w różnych zakątkach świata. Martyna Wojciechowska aktywnie prowadzi również swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją ponad 2,1 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami swojego życia, a także różnymi przemyśleniami.

Katarzyna Bosacka ocenia pączki Ekipy Friza. Skład skandaliczny. 'Ręce opadają'Katarzyna Bosacka ocenia pączki Ekipy Friza. Skład skandaliczny. "Ręce opadają"

Martyna Wojciechowska udostępniła zdjęcie ciała bez filtra. Internautki: "Kto tak naprawdę ustala co jest idealne a co nie?"

Ostatnio Martyna Wojciechowska opublikowała na Instagramie post, w którym podała dalej zdjęcie pewnej zagranicznej influencerki. Sarah Nicole Landry, podobnie jak podróżniczka, zgromadziła na swoim profilu ponad 2,1 mln osób, a w sieci pokazuje m.in. to, jak wygląda jej ciało po ciąży bez filtrów czy jakiegokolwiek retuszu.

Ciało bez filtra. "Nieidealne". Wciąż PIĘKNE #IAMENOUGH M.

- napisała.

 

Enter Air - pierwszy taki lot w historii liniiHistoryczny lot z Warszawy. Obsługiwała go 7-osobowa kobieca załoga

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek, które podzielają zdanie dziennikarki:

A czy w ogóle musimy komentować wygląd innych ludzi?! Piękno nie jest w żaden sposób mierzalne! Żyjmy i dajmy żyć innym. Nie oceniajmy… Niech już nie będzie tak... "za gruba, za chuda, bez bioder, po ciąży, leniwa, wyżyłowana"... itd. Zdrowie powinno być wyznacznikiem dla każdego z nas!
Kto tak naprawdę ustala co jest idealne a co nie? Każda z nas jest piękna i każda z nas jest inna i to powinniśmy celebrować
Takie właśnie jesteśmy, szczególnie po kilku porodach i gdy dzieci rodziły się duże. Kiedyś się tym martwiłam. Te kobiety w magazynach były takie… idealne, a ja taka zwyczajna. Dziś widzę w tym piękno
Takie zdjęcia powinny być w każdej gazecie, bo to jest prawdziwe piękno
Piękne, kobiece ciało. Szkoda, że nadal żyjemy w czasach, gdy rozmiar powyżej 40 jest uważany na brzydki, nieatrakcyjny i spasiony...

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: