Martyna Wojciechowska udostępniła zdjęcie ciała bez filtra. "Takie właśnie jesteśmy"

- Piękne, kobiece ciało. Szkoda, że nadal żyjemy w czasach, gdy rozmiar powyżej 40 jest uważany na brzydki, nieatrakcyjny i spasiony - piszą internautki pod postem, który na Instagramie opublikowała Martyna Wojciechowska.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska wspomina sesję w Playboyu. "Na dzień dzisiejszy postąpiłabym inaczej"

Martyna Wojciechowska jest jedną z najpopularniejszych i bardziej cenionych kobiet polskiego show-biznesu. Podróżniczka dziennikarka oraz działaczka społeczna znana jest wielu osobom m.in. z prowadzenia programu "Kobieta na krańcu świata", w którym od lat przybliża widzom niesamowite historie kobiet żyjących w różnych zakątkach świata. Martyna Wojciechowska aktywnie prowadzi również swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją ponad 2,1 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami swojego życia, a także różnymi przemyśleniami.

Katarzyna Bosacka ocenia pączki Ekipy Friza. Skład skandaliczny. 'Ręce opadają' Katarzyna Bosacka ocenia pączki Ekipy Friza. Skład skandaliczny. "Ręce opadają"

Martyna Wojciechowska udostępniła zdjęcie ciała bez filtra. Internautki: "Kto tak naprawdę ustala co jest idealne a co nie?"

Ostatnio Martyna Wojciechowska opublikowała na Instagramie post, w którym podała dalej zdjęcie pewnej zagranicznej influencerki. Sarah Nicole Landry, podobnie jak podróżniczka, zgromadziła na swoim profilu ponad 2,1 mln osób, a w sieci pokazuje m.in. to, jak wygląda jej ciało po ciąży bez filtrów czy jakiegokolwiek retuszu.

Ciało bez filtra. "Nieidealne". Wciąż PIĘKNE #IAMENOUGH M.

- napisała.

 

Enter Air - pierwszy taki lot w historii linii Historyczny lot z Warszawy. Obsługiwała go 7-osobowa kobieca załoga

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek, które podzielają zdanie dziennikarki:

A czy w ogóle musimy komentować wygląd innych ludzi?! Piękno nie jest w żaden sposób mierzalne! Żyjmy i dajmy żyć innym. Nie oceniajmy… Niech już nie będzie tak... "za gruba, za chuda, bez bioder, po ciąży, leniwa, wyżyłowana"... itd. Zdrowie powinno być wyznacznikiem dla każdego z nas!
Kto tak naprawdę ustala co jest idealne a co nie? Każda z nas jest piękna i każda z nas jest inna i to powinniśmy celebrować
Takie właśnie jesteśmy, szczególnie po kilku porodach i gdy dzieci rodziły się duże. Kiedyś się tym martwiłam. Te kobiety w magazynach były takie… idealne, a ja taka zwyczajna. Dziś widzę w tym piękno
Takie zdjęcia powinny być w każdej gazecie, bo to jest prawdziwe piękno
Piękne, kobiece ciało. Szkoda, że nadal żyjemy w czasach, gdy rozmiar powyżej 40 jest uważany na brzydki, nieatrakcyjny i spasiony...

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: