Aktorka "Na Wspólnej" dokonała coming outu. Opublikowała zdjęcie z ukochaną

Aktorka Greta Burzyńska znana z serialu "Na Wspólnej" ostatnio na swój Instagram wrzuciła zdjęcie ze swoją ukochaną. Tym samym dokonała coming outu. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Więcej artykułów o gwiazdach znajdziecie na Gazeta.pl

Greta Burzyńska jest aktorką młodego pokolenia, którą widzowie mogą kojarzyć z takich seriali jak "Na wspólnej" "Klan", "Ojciec Mateusz" czy "Na dobre i na złe". Greta ukończyła Warszawską Szkołę Filmową, a także "AktorStudio" Romy Gąsiorowskiej. W swojej karierze zagrał także role epizodyczne w filmach "Jak pokochałam gangstera" czy "Porady na zdrady". W social mediach prowadzi dwa profile. Na jednym z nich publikuje zdjęcia przez siebie zrobione, jako że jest miłośniczką fotografii, a na drugim dzieli się bardziej prywatną sferą życia. To właśnie z tego profilu dowiedzieliśmy się, że jest zakochana. 

Zobacz wideo

Coming out aktorki "Na Wspólnej" 

Nie da się ukryć, że dokonanie coming outu dla wielu bywa stresujące. Nie tak dawno Andrzej Piaseczny przyznał, że jest osobą homoseksualną. Choć plotkowano o tym od lat, wiele osób i tak było zaskoczonych. Teraz Greta Burzyńska postanowiła pokazać swoim fanom, kim jest jej ukochana. Na jej profilu na Instagramie pojawiła się seria zdjęć z jej partnerką Zuzą. 

Patrząc prosto w kosmos, ucząc się każdego dnia, tańczyć pośród gwiazd. 

- napisała w poście. 

Na końcu dodała, że kiedyś opowie o swojej miłości. 

 

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy. Fani aktorki pisali tak: - "Ale fajna para", "Jaki piękny obrazek", "Lubię to!!!! Bardzo". 

Znane homoseksualne pary w Polsce 

Choć homoseksualizm w Polsce wciąż bywa tematem tabu, coraz więcej osób postanawia żyć własnym życiem i nie zważać na opinię innych. Jedną z par, która już kilka lat temu wzbudzała kontrowersje, jest polityk Robert Biedroń i jego partner Krzysztof Śmiszek. Z kolei kilka lat temu w programie Top Model pojawiła się również homoseksualna para Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska. Choć jury nie dało szansy obu, Agnieszka doszła naprawdę daleko w telewizyjnym show. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: