Kobieta wyjaśnia, do czego służy ciemne włosie na szczoteczce do zębów. "Nie wierzę!"

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego włosie w szczoteczce do zębów ma różny kolor? Pewna TikTokerka postanowiła to wyjaśnić. Okazuje się, że nie jest to przypadek. Internauci są w szoku, że przez lata żyli w takiej nieświadomości.

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Szczoteczka do zębów składa się z różnokolorowego włosia. Zwykle jeden z obszarów jest znacznie ciemniejszy. Okazuje się, że nie dzieje się tak bez powodu. Pewna TikTokerka postanowiła wyjaśnić internautom, dlaczego producenci szczoteczek do zębów wykorzystują ten trik

Zobacz wideo

To właśnie dlatego na szczoteczce jest różnokolorowe włosie 

Kobieta o imieniu Jess dzieli się w sieci swoimi trikami. Tym razem pod lupę wzięła szczoteczkę do zębów. Swoje nagranie zaczęła tak: -"Oto lifehack, którego prawdopodobnie nie znaliście". Z komentarzy pod filmem rzeczywiście dowiadujemy się, że wiele osób nie miało pojęcia, dlaczego włosie szczoteczki jest w jednym miejscu ciemniejsze. Okazuje się, że jest ku temu naprawdę racjonalny powód. 

Najmniejszy z kolorów, zwykle u góry szczoteczki ma pokazać, ile pasty do zębów powinniśmy używać.

Okazuje się, że nie powinniśmy nakładać pasty do zębów na całą szczoteczkę, a właśnie tylko w tym przeznaczonym do tego miejscu. Co ciekawe, również szczoteczki do zębów dla dzieci mają dokładnie taki sam patent. Różnica jest tylko taka, że ta ciemna przestrzeń znajduje się na środku szczoteczki.  

Oto szczoteczka do zębów dla malucha i widać, że niebieskie miejsce w środku pokazuje dokładnie, ile pasty do zębów należy użyć.

- powiedziała.

Przez trzy lata do skrzyni wrzucali po 5 zł. Teraz policzyli, ile zebrali. Kwota zwala z nógPrzez trzy lata do skrzyni wrzucali po 5 zł. Teraz policzyli, ile zebrali

Internauci są zachwyceni! Wielu z nich jest w szoku, że przez lata żyli w niewiedzy i tak naprawdę marnowali zdecydowanie więcej pasty do zębów, niż było to konieczne. 

To rozwaliło mi głowę! 
Nie wierzę, że całe życie robiłam to źle. 

- pisali internauci w komentarzach. 

A wy wiedzieliście, że na szczoteczce do zębów jest specjalnie wyszczególnione miejsce na pastę?

Odmładza się makijażem o kilkanaście lat i szokuje internautów: 'To na pewno ta sama osoba?' (zdjęcie ilustracyjne)Odmładza się makijażem o kilkanaście lat i szokuje internautów: "To ta sama osoba?"

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: