Była wyśmiewana za wygląd "emo". Wydała na operacje plastyczne ponad 167 tysięcy złotych

Scarlett Gladwin przez lata musiała stawiać czoła prześladowaniom ze strony rówieśników, którzy nie szczędzili jej przykrych komentarzy na temat jej wyglądu. Dziś 26-latka ma za sobą szereg operacji plastycznych, na które wydała już ponad 167 tysięcy złotych.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Scarlett Gladwin przez lata mierzyła się z przytykami ze strony rówieśników, którzy wyśmiewali jej wygląd "emo". Lata docinek odbiły się na psychice Gladwin, która chcąc zerwać z dawnym wizerunkiem, zdecydowała się na szereg operacji plastycznych.

Zobacz wideo

Rówieśnicy wyśmiewali jej wizerunek "emo". Dziś ma za sobą szereg operacji plastycznych

- W ogóle nie byłam pewna siebie, dorastając. W szkole byłam bardzo cicho, byłam blada i miałam czarne włosy - wspomina Gladwin w rozowie z "The Mirror". Swoją metamorfozę rozpoczęła więc od przefarbowania włosów na blond oraz regularnych wizyt na solarium.

W wieku 18 lat zdecydowała się jednak na swój pierwszy zabieg, a od tamtej pory na operacje plastyczne wydała już 30 000 tysięcy funtów, czyli ponad 167 tysięcy złotych.

- Miałam operacje piersi i nosa, obie wykonane w Wielkiej Brytanii, miałam też dwa brazylijskie liftingi pośladków w Marbelli, licówki zrobione w Turcji, a także wiele wypełniaczy i przedłużanie włosów. Wydałam około 30 000 funtów, plus co miesiąc robię paznokcie za 75 funtów i rzęsy co dwa tygodnie - wylicza.

- Przyjaciele i rodzina upierali się, że BBL [brazilian butt lift - red.] jest o krok za daleko i powiedzieli mi, że przeczytali, że to najniebezpieczniejsza procedura. Ale dla mnie korzyści przewyższały ryzyko. Wszyscy mówią mi, żebym już nie robiła sobie więcej operacji, ale ja już myślę o trzeciej rundzie podnoszenia pośladków - przyznaje otwarcie.

Zobaczcie, jak teraz wygląda. 

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: