Marzena Rogalska pokazała zdjęcie sprzed 10 lat. Fanki: "Zdecydowanie teraz dużo młodziej"

Marzena Rogalska opublikowała na Instagramie zdjęcie z 2012 roku, na którym zapozowała razem z Joanną Brodzik. Jak wtedy wyglądała? Fanki nie mają wątpliwości, że czas sprzyja dziennikarce. - Pani Marzeno! Jest Pani jak wino! - komentują.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak ćwiczy i dba o swoją sylwetkę Marzena Rogalska?

Marzena Rogalska jest obecnie jedną z najpopularniejszych dziennikarek telewizyjnych i radiowych w Polsce. Popularność przyniosło jej m.in. prowadzenie takich programów, jak "Miasto Kobiet" i "Pytanie na śniadanie". Ku uciesze swoich fanek i fanów, dziennikarka aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, a na Instagramie zgromadziła do tej pory już ponad 252 tys. obserwatorek i obserwatorów. Na swoim profilu Marzena Rogalska dzieli się wybranymi momentami z życia zawodowego, a także prywatnego.

Marzena Rogalska opublikowała na Instagramie zdjęcie sprzed 10 lat. Jak wtedy wyglądała?

Marzena Rogalska regularnie na swoim instagramowym profilu organizuje rozmowy live, do których zaprasza różnych gości. Ostatnio, przy okazji  56. "Kafki z Rogalem", dziennikarka podzieliła się fotografią, która została zrobiona podczas sesji zdjęciowej w 2012 roku. - Dzień dobry wszystkim mówimy razem z @joanna_brodzik_official ze zdjęcia pochodzącego (uwaga) z sesji z 2012 roku. Wedle naszej świeckiej środowej tradycji, spotykamy się wieczorem o 21-szej na #kafkazrogalem i to właśnie Joasia będzie naszym gościem. A rozmawiać będziemy m.in. o wstydzie. Wstyd obezwładnia i mam wrażenie, że ma się świetnie od zawsze. Jest taki wiersz Wisławy Szymborskiej o nienawiści (...). Cholera, mam wrażenie, że ze wstydem jest tak samo. Nigdy nie masz gwarancji, że znowu się nie doczepi. Stracisz czujność i po raz kolejny ocenisz siebie tak surowo, że poczujesz się nic niewarta. Albo zrobi to za Ciebie ktoś inny, kto bezlitośnie wpędzi w poczucie wstydu. (...) Bo czemu służy wstyd? No niczemu. Rani. Osłabia. Odbiera pewność siebie i radość z życia - napisała.

 
Cudowne dziewczyny!!!! Uwielbiam
Pani Marzenko czad!
Pani Marzeno! Jest Pani jak wino! Zdecydowanie wyglada Pani teraz dużo młodziej:)
PIĘKNE I MŁODE, JAK ZAWSZE
Obie wyglądacie ślicznie!
Niezmiennie młode

- komentowały internautki pod postem.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: