Modne fryzury 2022. Damskie propozycje, które odejmują lat. Są idealne nie tylko dla pań po 40-stce

Wiosną wiele kobiet lubi zmienić coś w swoim wyglądzie. Jeżeli jesteś jedną z nich to postaw na modne fryzury 2022. Damskie propozycje są stylowe, wyszczuplają i idealnie pasują paniom po czterdziestce.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zmiana pogody czy pory roku często staje się impulsem do odświeżenia np. swojego wyglądu. Decyzja często pada wtedy na nową fryzurę. Wybraliśmy kilka najciekawszych półdługich propozycji na 2022 rok dla pań po 40-stce.

Zobacz wideo Jak Wiktora Gąsiewska dba o włosy? Są "oporne"

Modne fryzury 2022: damskie półdługie. Postaw na blunt chop

Fryzurę blunt chop charakteryzuje ostro zakończone cięcia. Tak ścięte włosy doskonale sprawdzą się w przypadku kobiet o cieńszych włosach, które chciałyby nadać im optycznie więcej objętości. Dodatkowo fantastycznie podkreśla rysy twarzy, jednocześnie ją odmładzając. Najlepiej stosować to cięcie przy włosach półdługich.

 

Modne fryzury 2022: damskie. Krótka grzywka i fryzury do ramion podkreślą urodę

W 2022 roku warto postawić na krótką grzywkę, która pasuje prawie każdemu i dodaje pazura! Grzywka zdecydowanie będzie przyciągać wzrok do czoła i uwypuklać oczy dlatego spokojnie mogą pozwolić sobie na nią tez panie po czterdziestce.  "Baby bangs" możesz łączyć zarówno z krótkimi, jak i długimi włosami.

 

Fryzury do ramion Krótkie fryzury damskie na 2022 rok. Postaw na asymetryczne cięcie

Asymetryczne cięcia to jeden z hitów dla pań po 40 roku życia, które chcą zaszaleć. Nadaje ono odmładzający efekt, a fryzury te dodatkowi świetnie sprawdzają się, gdy chcemy zmniejszyć widoczność naszej wyrazistej szczęki czy ukryć nasz owal twarzy. Celem tej fryzury, jest uzyskanie niesforności i jest nieco szalona.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: