Pijany świadek na weselu wyznał miłość pannie młodej. Niesamowite, co stało się później

Najlepszy przyjaciel pana młodego w dniu ślubu zdecydował się na odważny krok i wyznał miłość jego żonie przy 200 gościach. Mężczyzna dodał, że od zawsze "wiedział, że musi być jego". Ta historia ma szczęśliwe zakończenie.

Więcej podobnych historii znajdziecie na Gazeta.pl

Desiree i Bryanta poznali się w liceum. Wtedy kobieta była związana ze swoim pierwszym chłopakiem, który w późniejszym czasie będzie jej mężem. Opowiadała ukochanemu o koledze z klasy, który według niej był bardzo zabawny. Później spotkali się we trójkę i tak zaczęła się ich przyjaźń. 

Bryant i mój były mąż zostali najlepszymi przyjaciółmi. Wszystko robili razem.

- mówiła w rozmowie z "Daily Mail".

Zobacz wideo

Kobieta przez lata nie czuła nic do przyjaciela poza przyjaźnią 

Desiree powiedziała, że przez lata nie czuła nic do Bryanta poza przyjaźnią. Kobieta umawiała go nawet na randki, bo chciała, żeby jego zła passa w miłości w końcu się odwróciła. W tamtym czasie była bardzo szczęśliwa ze swoim chłopakiem, a chwilę później się z nim zaręczyła. Warto dodać, że w tamtym czasie cała trójka tworzyła zgrany zespół i żadne z nich nie przypuszczało, co się wkrótce może wydarzyć. 

Świadek wyznał miłość pannie młodej na weselu 

Przyjaźń doprowadziła całą trójkę przed ołtarz. Dessire miała poślubić licealną miłość, a świadkiem w tym dniu był Bryant. Mężczyzna w tym dniu jak relacjonuje kobieta, był nieźle pijany, ale w końcu było to wesele jego najlepszych przyjaciół. Tuż przed ślubem Bryant pojawił się w domu Desiree i kiedy ją zobaczył, zaparło mu dech w piersiach. 

Powiedział, że wyglądam pięknie. Nigdy nawet przez moment nie patrzył na mnie w ten sposób.

- wspomina kobieta.

Kiedy nadszedł czas wesela, Bryant postanowił wygłosić przemowę, ale tego co powiedział, chyba nikt się nie spodziewał.

Pamiętam, że w pierwszej chwili, w której zobaczyłem Desiree, pokochałem ją. Zakochałem się w niej. Wiedziałem, że musi być moja. Myślałem, że jest najpiękniejszą osobą, jaką kiedykolwiek widziałem.

- mówił wtedy Bryant. 

Kiedy poznał Desiree i dowiedział się, że ma chłopaka, postanowił ją zdobyć. Kiedy jednak ich znajomość przerodziła się w przyjaźń, zaakceptował taki stan rzeczy. 

Małżeństwo Desiree się rozpadło 

Niespełna rok po tym jak Desiree powiedziała "tak" swojemu ukochanemu, jej małżeństwo się rozpadło. Wtedy Bryant zaoferował jej swoje wsparcie, co ostatecznie pozwoliło się zbliżyć przyjaciołom. Tak zostali parą. Po roku związku kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży, a chwilę później się pobrali. 

Zawsze chciałem się z tobą ożenić i to nie z powodu dziecka.

- mówił Bryant. 

Dzisiaj mają czworo dzieci i są szczęśliwą rodziną.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: