Co oznaczają bransoletki Andrzeja Dudy? "To osobisty i intymny drobiazg"

Prezydent Andrzej Duda stawia na skromne, klasyczne stylizacje. W ostatnim czasie na jego przegubie mogliśmy jednak zauważyć zaskakujący dodatek - dwie bransoletki: czarną i pomarańczową. Co oznaczają? Wyjaśnia stylistka.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Andrzej Duda przez lata swojej prezydentury, zdążył nas przyzwyczaić do eleganckiego, klasycznego stylu, zgodnego z zasadami etykiety. W ostatnim czasie na przegubie prezydenta mogliśmy jednak zaobserwować zaskakujący dodatek - plecione bransoletki w dwóch kolorach: czarnym i pomarańczowym. Detal od razu przykuł uwagę stylistów, którzy zaczęli się zastanawiać, co może kryć się za wyborem tak nietypowego dodatku.

Zobacz wideo

Bransoletki Andrzeja Dudy - co oznaczają?

- To osobisty i intymny drobiazg. Wygląda na plecioną bransoletkę przyjaźni, którą robi się samemu i darowuje na różne okazje i z różnymi intencjami. Nosi się je, aż się same rozpadną - tłumaczy na łamach "Faktu" stylistka Ewa Rubasińska-Ianiro. - Według mnie, to jest prezent od kogoś. Nie wiadomo, od kogo, bo nic nie wiemy o sekretnym życiu prezydenta. A może jest to przyjaźń związana z prezydentem Zełenskim? - zastanawia się.

Ivanka Trump wspiera UkrainęIvanka Trump wysłała Ukraińcom milion posiłków. Ale ludzie zarzucają jej hipokryzję

Jak zauważyła, bransoletki te były bardzo popularne wśród osób ze świata show-biznesu. - Noszone były na szczęście, z intencją sentymentalną lub odegnania złej energii. Nie powinno się ich zdejmować, więc gwiazdy nosiły je również do garniturów i eleganckich kreacji. Teraz mamy gwiazdę - prezydenta - skwitowała stylistka.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Wojna w Ukrainie. Jak pomagać najbardziej potrzebującym?Wojna w Ukrainie. Jak pomagać najbardziej potrzebującym? Oto najważniejsze informacje

Więcej o: