Genialny trik z TikToka, dzięki któremu biust będzie wyglądał na pełniejszy

Tiktokerka postanowiła sprawdzić, czy popularne taśmy podtrzymujące biust, sprawdzą się także przy większych piersiach. Efekt? - Wygląda, jakbym zoperowała biust - przyznała zaskoczona.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Taśmy modelujące biust cieszą się w ostatnim czasie coraz większą popularnością - skutecznie podtrzymują nawet duże piersi, stając się dyskretnym zamiennikiem standardowego biustonosza. Wiele osób odczuwa jednak opory przed ich stosowaniem ze względu na bolesny proces ich odklejania. Jedna z Tiktokerek postanowiła jednak podzielić się swoim sposobem na bezbolesne usunięcie taśm, przy okazji udowadniając ich skuteczność.

Zobacz wideo

Taśmy modelujące biust. Tiktokerka pokazuje, czy naprawdę działają

Jennifer Warnes udostępniła w sieci nagranie, pokazując, jaki efekt można uzyskać za pomocą taśm modelujących biust. Sama jest posiadaczką piersi w rozmiarze 28F, przez co zastanawiała się, czy taśmy będą w stanie utrzymać biust jej rozmiarów. Jak się jednak okazało, sprawdziły się doskonale, nadając jej piersiom pełnego kształtu.

Sandra Plajzer opowiedziała o oburzającym zachowaniu ginekologaOburzające zachowanie ginekologa. "Twój termin ważności mija"

Wiele użytkowniczek, choć rzeczywiście było zachwyconych efektem, zastanawiało się, jak bezpiecznie i bezboleśnie zdjąć taśmę z wrażliwych miejsc. - Jak je zdjęłaś? Próbowałam ich wiele lat temu… usunięcie było traumatyczne - przyznała jedna z komentujących.

W odpowiedzi Warnes postanowiła podzielić się swoim trikiem na ich bezbolesne usunięcie. - Trzeba namoczyć taśmę w oleju! Ja użyłam oliwki dla dzieci! Niech nasiąknie przez około 10 minut. Później jej odklejanie jest naprawdę łatwe - zdradziła.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Wojna w Ukrainie. Jak pomagać najbardziej potrzebującym?Wojna w Ukrainie. Jak pomagać najbardziej potrzebującym? Oto najważniejsze informacje

Więcej o: