Te znaki zodiaku są roztargnione! Łatwo im zapomnieć o ważnym spotkaniu i gubią nawet własne myśli

Te znaki zodiaku są bardzo "zakręcone". Roztargnione, nieco chaotyczne, ale pełne pozytywnej energii. Ciągle gdzieś gonią, czegoś zapominają, a w ich głowie pojawia się sto myśli na sekundę. Na szczęście są bardzo kreatywne i serdeczne. Oto trzy z nich.

Roztargnienie to cecha, która towarzyszy niemal każdemu. Zwłaszcza w sytuacjach, kiedy jesteśmy przemęczeni, albo gdzieś się spieszymy. Wówczas nie myślimy racjonalnie, a staramy się szybko zrealizować jakiś cel. Niestety, niektórym roztargnienie towarzyszy na co dzień. Mowa o tych osobach, które bywają spóźnialskie, zapominalskie i nieco chaotyczne. Mają wiele pomysłów, są energiczne, ale ciągle gdzieś pędzą... i regularnie to je gubi. Poznaj trzy roztargnione znaki zodiaku.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Roztargnione znaki zodiaku - Ryby to istny wulkan energii i chaos

Ryby są zazwyczaj uzdolnione kreatywnie. Najczęściej to osoby uwielbiające sztukę, które malują, śpiewają, czy grają na instrumentach. Są wrażliwe na literaturę i mają wiele pomysłów. Ich kreatywność może je jednak zgubić. Mnóstwo nowych idei w głowie i chęć zrealizowania każdej z nich - to nie może się udać. Roztargnienie Ryb polega tu na tym, że często zapominają o ważnych spotkaniach, na przykład umawiając się z kilkoma osobami na tą samą godzinę. 

Katarzyna Cichopek "Cudny" płaszcz Kasi Cichopek to hit na wiosnę. Jego cena zwala z nóg

Bliźnięta są ambitne, ale miewają problemy z koncentracją. Muszą bardzo uważać

Bliźnięta to ambitny znak zodiaku i bardzo towarzyski. Niestety, sprawdzanie czy zamknęły drzwi wejściowe, wzięły ze sobą dokumenty wychodząc z domu, lub wyłączyły żelazko - codzienne czynności mogą je czasem przerosnąć. Są nieco "zakręcone' i odpływają myślami. Zamiast skończyć jedną czynność już gdzieś pędzą. Ich roztargnienie nie jest szkodliwe. Często przysparza ich znajomym wiele uśmiechu.

Życzenia na Wielkanoc 2022 Święta Wielkanocne 2022. Radosny powód oblewania się w lany poniedziałek

Panna bywa roztargniona, ale to wszystko przez ciągle przepełniony grafik!

Panny nie znoszą się nudzić. Lubią mieć wypełniony kalendarz po brzegi, ale... nie korzystają często z kalendarza! Mnóstwo obowiązków, również w pracy przeplata się z ich życiem towarzyskim. Czasem powstaje z tego mieszanka wybuchowa, a Panny gubią się w tym chaosie. Na szczęście znakomicie sprawdzają się jako pracownicy. Jeśli ktoś nad nimi czuwa - znakomicie organizują swój czas.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: