Tomasz Kammel przeszedł metamorfozę. Pokazał nagranie przed i po. "Szacunek, za odwagę"

Tomasz Kammel opublikował na Instagramie wideo prezentując efekty swojej metamorfozy, którą przeszedł w ostatnim czasie. Nagranie przed i po zrobiło furorę w sieci, a to wcale nie koniec zmian. - Po 20 tygodniach? Schwarzenegger zapewniam - czytamy w komentarzach.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy przeszły ogromną metamorfozę i sporo schudły

Tomasz Kammel należy do tego grona znanych osób, które aktywnie prowadzą swoje media społecznościowe. Na Instagramie obserwuje go aktualnie ponad 254 tys. osób, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego.

Przez trzy lata do skrzyni wrzucali po 5 zł. Teraz policzyli, ile zebrali. Kwota zwala z nóg Przez trzy lata do skrzyni wrzucali po 5 zł. Teraz policzyli, ile zebrali

Tomasz Kammel przeszedł metamorfozę. Pochwalił się efektami: "Zobaczcie ile można zdziałać w krótkim czasie"

Ostatnio Tomasz Kammel opublikował na swoim instagramowym profilu krótkie nagranie, na którym pokazał efekty 20 dni intensywnych ćwiczeń. Okazuje się jednak, że to dopiero początek zmian. Dziennikarz postanowił bowiem ruszyć z wyzwaniem, które potrwa 20 tygodni. - Najpierw był strach i niepewność. Potem zacząłem szukać kotwic normalności, by oczyścić głowę. Taką kotwicą okazał się sport. Na początku po prostu ćwiczenia, aż nagle wpadłem na pomysł wyzwania #20tygodninaforme. Teraz ćwicząc wietrzę głowę, dbam o ciało i staram się zachować pogodę ducha. Jeśli też chcecie zrobić coś dla siebie, a jednocześnie uchronić się przed wyczerpaniem współczuciem i smutkiem, przyłączcie się do mnie. Zobaczcie ile można zdziałać w krótkim czasie. Zacząłem 20 dni temu! Tomasz Kammel lat 50:) - napisał.

Tomasz Kammel przeszedł metamorfozęTomasz Kammel przeszedł metamorfozę https://www.instagram.com/tomaszkammel/

Jennifer Grey Jennifer Grey skończyła 62 lata. Życie jej nie oszczędzało. Jak zmieniła się "Baby" z "Dirty Dancing"?

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, którzy są pod wrażeniem metamorfozy dziennikarza:

Gratsy za wykonaną pracę. A to dopiero początek!
A co za będzie za 20 dni?!
Pełen szacunek za odwagę pokazywania swojego ciała, determinację w ćwiczeniach i motywowanie bliźnich.
Efekt robi wrażenie i to niemałe. Gratuluję i podziwiam za konsekwencję. Sądzę ,że efekt końcowy powali nas na kolana
Wow... Dzieje się na plus
Po 20 tygodniach? Schwarzenegger zapewniam

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: