Ola Żebrowska pokazała zdjęcie, jakich w sieci nie widzi się często. Fanki: "Jesteś niemożliwa"

Aleksandra Żebrowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, którym zrobiła prawdziwą furorę. Takich fotografii w mediach społecznościowych zwykle się unika. - W końcu jedna normalna kobieta - komentują internautki. Kadr jednak nie wszystkim przypadł do gustu. - Lubię Pani luz. Ale trochę Pani przesadza. To niesmaczne - napisała jedna z osób.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ola Żebrowska świętuje urodziny Michała Żebrowskiego

Aleksandra Żebrowska jest jedną z tych znanych osób, które aktywnie prowadzą swoje instagramowe profile. Żona Michała Żebrowskiego swoją naturalnością i ogromnym poczuciem humoru nieustannie zyskuje sympatię coraz większej liczby internautek oraz internautów, co doskonale widać po stale rosnącej liczbie nowych obserwujących. Aktualnie śledzi ją ponad 253 tys. osób, jednak liczba ta cały czas się zmienia. Ola Żebrowska w sieci dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia, bez przekoloryzowanych kadrów i z dużą dozą dystansu do siebie oraz świata. 

Aleksandra Żebrowska zdjęciem rajstop zrobiła furorę na Instagramie: "W końcu jedna normalna kobieta"

Ostatnio Aleksandra Żebrowska udostępniła zdjęcie swoich stóp, na którym widać dziury oraz oczka, które zrobiły się w rajstopach. - Nie znoszę kiedy buty farbują mi paznokcie Podobno zostałam nominowana do Elle Style Awards w kategorii Ikona Stylu - napisała.

 

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy:

Wieeeeele lat temu zostały stworzone rajstopy niezniszczalne. Tyle, że sprzedaż spadła więc wycofano je z oferty :) Taki świat.
Moja ulubiona normalna kobita z insta
Wiesz Ola, że to zdjęcie jest warte krocie? Stopy, rajstopy, dziury!
Najgorzej gdy potem trzeba zdjąć buty na lotnisku... ostatnio to przerabiałam
Uwielbiam Pani poczucie humoru
Ahahhaha padłam, uwielbiam za poczucie humoru i dystans do siebie
Jesteś niemożliwa
Świetny style, chyba każda z nas taki kiedyś miała
W końcu jedna normalna kobieta

- czytamy.

Choć znaczna większość osób doceniła poczucie humoru Oli Żebrowskiej, nie wszystkim jednak spodobało się udostępnione zdjęcie: 

Lubię Pani luz. Ale trochę Pani przesadza. To niesmaczne

- skomentowała jedna z internautek.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: