Te znaki zodiaku często mijają się z prawdą. Ich historie warto traktować z przymrużeniem oka

Zdarza się, że te znaki zodiaku mijają się z prawdą, choć nie zawsze jest to podyktowane niewłaściwymi pobudkami. Niejednokrotnie wynika to z faktu, że nie chcą swoimi słowami zranić drugiej osoby. Wychodzą one zatem z założenia, że kłamią w dobrej wierze.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop na kwiecień - skorpion

Czy istnieje kłamstwo w dobrej wierze? Wiele osób mogłoby na ten temat się sprzeczać i dywagować godzinami. Te znaki zodiaku wychodzą jednak z założenia, że drobne kłamstwo, które nie sprawi nikomu krzywdy, może być usprawiedliwione. Stąd też często te osoby same mijają się z prawdą. 

Byki nie lubią się czuć niekomfortowo

Konflikty, konfrontacje i niekomfortowe sytuacje to coś, czego Byki próbują unikać za wszelką cenę. Właśnie dlatego, jeśli zostaną postawione w niewygodnej dla nich sytuacji, są w stanie wiele zrobić, aby za wszelką cenę się z niej jak najszybciej wydostać. Nawet jeśli wiązałoby się to z drobnym kłamstwem.

Skropiony lubią podkoloryzować swoje historie

Osoby spod tego znaki zodiaku lubią być w centrum uwagi. Sprawia to często, że ich historie mogą brzmieć niewiarygodnie i zazwyczaj takie też są. Skropiony lubią ubarwiać swoje opowieści, aby jak najbardziej zachwycić słuchacza. Warto zatem ich słowa traktować z przymrużeniem oka.  

Ryby wolą skłamać niż sprawić komuś przykrość

Jeśli Ryby posuwają się do naginania prawdy, to tylko w sytuacjach, gdy chcą oszczędzić komuś bolesnych słów. Często więc wiele rzeczy przemilczą, jednka gdy dojdzie do konfrontacji, to wolą skłamać niż sprawić drugiej osobie przykrość. 

Wagi będą zapierały się do samego końca

Osoby spod tego znaku zodiaku nie lubią się mylić i wolą nawet skłamać niż przyznać, że czegoś nie wiedzą lub ktoś wie, coś od nich lepiej. Nawet przyłapane na drobnym kłamstwie, będą trwać przy swojej wersji do końca, chcąc uwiarygodnić swoją historię. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: