Jaki prezent Andrzej Duda kupił żonie z okazji jej 50. urodzin? Bezpieczny wybór

Pierwsza dama Agata Duda 2 kwietnia 2022 roku świętowała swoje 50. urodziny. Jeden z tabloidów dowiedział się, na jaki prezent zdecydował się prezydent Andrzej Duda. Czy było to coś romantycznego, czy raczej praktycznego?

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Agata Duda urodziła się 2 kwietnia 1972 roku w Krakowie. W tym roku pierwsza dama obchodziła 50. rocznicę urodzin. Wiele osób zastanawiało się, na jaki prezent zdecyduje się Andrzej Duda. W końcu 50. urodziny to okazja niezwykle wyjątkowa. Wiemy, że prezydent potrafi zaskoczyć nas, Polaków, czy zatem udało mu się również to z jego żoną? 

Zobacz wideo

To Andrzej Duda podarował Agacie na 50. urodziny 

Kobiety kochają kwiaty i diamenty. Czy na któryś z tych prezentów zdecydował się Andrzej Duda? Według informacji, do których dotarł "Super Express" tak. Reporter portalu zauważył prezydenta, który odbierał z kwiaciarni... kosz tulipanów. Te doniesienia potwierdził także informator z otoczenia pary prezydenckiej. 

Pan prezydent zamówił wcześniej piękny koszyk tulipanów dla małżonki, a w weekend go odebrał

- cytuje informatora portal "Super Express".

Okazuje się, że dla prezydenta wybór kwiatów dla ukochanej żony był oczywisty, co potwierdza z kolei informator "Faktu". 

Prezydentowa ma ogromną słabość do tulipanów.

- podkreślił.

Historia miłości Agaty Dudy i Andrzeja 

Andrzej Duda i Agata Kornhauser poznali się na studiach. Tak naprawdę do ich pierwszego spotkania doszło na jednej z prywatek organizowanych przez wspólnego znajomego. To wtedy Andrzej Duda zauroczył się w Agacie, ale ona nie do końca była nim zainteresowana. W fabularyzowanej biografii "Agata Kornhauser-Duda. Pierwsza Dama Rzeczpospolitej" autorstwa Anny Nowak czytamy: 

Dudek, bo tak wołali na niego rodzice, od razu zagiął na Agatę parol. On się jej niespecjalnie podobał, nie chciała z nim iść na tańce. Kiedy w końcu poszła, wiła się jak piskorz, gdy Andrzej w tańcu, niby to przypadkiem, usiłował przylgnąć ustami do jej szyi, włosów czy policzka.

Andrzej Duda długo zabiegał o względy Agaty. Ta przez jakiś czas opierała się jego zalotom, aż w końcu nastąpił przełom i koleżeńskie spotkania zamieniły się w coś więcej. Oficjalnie w 1990 roku Agata Kornhauser zgodziła się być dziewczyną Andrzeja. 

Miłość zaprowadziła ich przed ołtarz 18 grudnia 1995 roku, ale chwilę wcześniej w grudniu 1994 roku sformalizowali oni związek w urzędzie stanu cywilnego. Dziewięć miesięcy po ślubie  na świecie pojawiła się ich jedyna córka Kinga. 

Andrzej i Agata Duda są małżeństwem od 27 lat. Czasem zdarza się im okazywać publicznie uczucia, co zresztą widać na zdjęciach, które publikuje prezydent RP w sieci. 

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: