Ten tajemniczy znak ma zaledwie garstka osób. Linia Anioła Stróża to omen zwiastujący szczęście

Na dłoni każdy z nas może znaleźć aż sześć linii. Jest jednak jeszcze jedna tzw. Anioła Stróża, której dopatrzy się u siebie jedynie garstka szczęściarzy. Stanowi ona symbol, który dla jej posiadaczy będzie zdecydowanie dobrą wiadomością.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop na kwiecień - strzelec

Wróżenie z dłoni, czyli chiromacja to nie jest jedynie andrzejkowy zwyczaj czy przesąd. Wiele osób twierdzi, że poprzez linie znajdujące się na dłoniach możemy odczytać nie tylko przyszłość, ale również poznać charakter drugiej osoby. Szczególne powody do radości mogą mieć posiadacze tzw. linii Anioła Stróża

Co oznacza linia Anioła Stróża? Jest ona niczym talizman szczęścia

Linia Anioła Stróża często nazywana jest także linią Marsa. Osoby, która ją posiadają mają być podobno chronione przed nieszczęściami i niepowodzeniami. Wyjątkowe szczęście to zasługa sił wyższych sprawujących nad taką osobą opiekę. Ponadto posiadacze linii Anioła Stróża cechują się silną osobowością, dzięki której pokonują wszelkie przeszkody w życiu. 

Linia Anioła Stróża – gdzie można ją znaleźć? Posiadają ją tylko wybrani

Na dłoni możemy znaleźć aż sześć linii: życia, głowy, serca, słońca, losu i Merkurego. Niektórzy z nas dodatkowo mogą dopatrzeć się siódmej. Linia Anioła Stróża występuje równolegle do linii życia. Idzie w stronę kciuka od górnej części dłoni. Mówi się, że im ona jest dłuższa, tym większe szczęście dla jej posiadacza przyniesie. 

Linia Anioła Stróża to nie jedyna "linia szczęścia" na naszej dłoni

Oczywiście wszystkie te elementy należy traktować z przymrużeniem oka, ale warto poza linią Anioła Stróża sprawdzić, czy linie serca, głowy i życia układają się w kształt litery "M". Takie ułożenie świadczy o niezwykłej intuicji osoby, która je posiada, ale również jest zapowiedzią osiągania przez nią wielkich sukcesów. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: