Policja aresztowała pannę młodą w dniu wesela. Nie takiego zakończenia się spodziewała

To wesele miało wyglądać jak z bajki, ale ostatecznie bardziej przypominało horror. Panna młoda pokłóciła się ze swoją matką. Oczywiście sprzeczki na weselach się zdarzają, ale ta awantura skończyła się wizytą w areszcie.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Ta historia wydarzyła się w Szkocji. Claire i Eammon Goodbrand byli świeżo upieczonymi małżonkami. Podczas wesela doszło jednak do awantury pomiędzy panną młodą i jej matką. Między kobietami wywiązała się bójka. Chwilę później dołączyli do niej pan młody i drużba. Sytuacja była naprawdę poważna, a na miejsce zostali wezwani funkcjonariusze policji. 

Zobacz wideo

Krwawe wesele 

Panowie, którzy uczestniczyli w bójce, zaatakowali i ranili partnera matki panny młodej. Na miejscu zabawy pojawiła się policja, która od razu zatrzymała osoby biorące udział w bójce i zakuła je w kajdanki. Trójka, która najbardziej się awanturowała, czyli panna młoda, pan młody i drużba noc spędzili w areszcie. Z pewnością nie takiego finału imprezy się spodziewali. 

'Nie będzie nas, bo za daleko. Na następny dzień wstawili zdjęcia z Majorki', czyli jak goście odwołują obecność na weselu (zdjęcie ilustracyjne)"Nie będzie nas, bo za daleko. Na następny dzień wstawili zdjęcia z Majorki"

Policja odszukała nagranie z kamery, która była nieopodal miejsca wesela i zobaczyła przebieg całego zdarzenia. Na nagraniu widać moment, w którym panna młoda bije się ze swoją matką. Widać jak kobieta szarpie rodzicielkę za włosy, uderza ją w głowę i ciało, a także kopie, gdy ta leży na ziemi. W pewnym momencie panna młoda zaczęła nawet dusić swoją matkę, utrudniając jej oddychanie. Na komisariacie Claire przyznała się do wszystkiego. 

A co z innymi agresorami? Tu sprawa jest bardziej zawiła. Pan młody i jego drużba byli braćmi. W ich kwestii sprawa wciąż się toczy i z nieznanych nam przyczyn została odroczona do 29 kwietnia 2022 roku, jak informuje portal "Mirror UK". 

Wesele, zdjęcie ilustracyjnePijany świadek na weselu wyznał miłość pannie młodej. To zmieniło wszystko

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: