Hit w Biedronce. Zestaw, jakiego dawno nie było dostępny w kilku wersjach. Podobne w Sinsay

Wyposażenie wnętrz i dodatki, które do nich dobieramy, mogą wpłynąć na charakter i wyraz pomieszczenia. Również w sypialni możemy zadbać o oryginalny wygląd pościeli. Komplety dostępne w sklepach: Biedronka, Homla i Sinsay zachwycają nie tylko ceną.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Pościel to niezwykle istotny element każdej sypialni. Nie tylko ze względu na wygląd, ale również na to, że ma ona bezpośredni kontakt ze skórą przez mniej więcej osiem godzin dziennie. W ofercie wielu sklepów internetowych i nie tylko można znaleźć prawdziwe perełki. Zobacz wyjątkowe komplety pościeli.

Zobacz wideo Prasujesz pościel? Wypróbuj krochmal w sprayu

Kasia Cichopek podzieliła fanki zdjęciem (zdjęcie ilustracyjne) Kurtka w tym kolorze to hit! Ma taką Katarzyna Cichopek

Biedronka: pościel z mikrofazy w czterech wariantach 

Pościel z mikrofazy to propozycja dla osób, które lubią mieć opcję wyboru, gdyż jest ona dostępna w aż czterech wersjach. Komplet z Biedronki składa się poszewki na kołdrę o wymiarach 160x200 cm i dwóch poszewek na poduszki o wymiarach 70x80 cm. Każda z opcji to wyjątkowe komplety z oryginalnymi wzorami. Cena za zestaw to 34,99 zł.

pościelpościel biedronka

Homla: pościel z mikrofibry w kwiaty o wymiarach 200x220 cm

Komplet pościeli o pięknym designie, której głównym kolorem jest ambrozyjski odcień żółci to zestaw dostępny w sklepach Homla. Komplet składa się z poszewki na kołdrę o wymiarach 200x220 cm oraz z dwóch poszewek na poduszkę o wymiarach równych 70x80 cm. Pościel zamykana jest na zamek błyskawiczny, a jej cena to 69,99 zł.

pościelpościel homla

Sinsay: komplet pościeli bawełnianej w delikatnym wzorze

Komplet bawełnianej pościeli to propozycja dostępna w sklepach Sinsay. Zestaw z poszewką na kołdrę i dwiema poduszkami ma subtelny, roślinny motyw. Wymiary produktu to 160 cm x 200 cm. Cena kompletu to 49,99 zł.

pościelpościel sinsay

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Zobacz też: krótkie fryzury dla 50-tek!

Więcej o: