Przymierzyła swoją suknię ślubną po 50 latach. Zupełnie nie przewidziała reakcji męża

Z okazji 50. rocznicy ślubu postanowiła zaskoczyć męża i po latach postanowiła przymierzyć swoją suknie ślubną. Reakcja męża na jej widok z pewnością przeszła jej oczekiwania. - Więc to mają na myśli w tych starych filmach Disneya, kiedy mówią, że książę i księżniczka żyli długo i szczęśliwie - komentują internauci.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

TikTok to obecnie jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam filmikami związanymi z przeróżnymi tematami. Znajdziemy tam układy taneczne, makijażowe czy domowe triki, przepisy oraz wiele innych inspiracji. Część obecnych na tej platformie osób, od czasu do czasu dzieli się również interesującymi historiami ze swojego życia.

Przymierzyła swoją suknię ślubną po 35 latach. Reakcja męża? "To jest prawdziwa miłość"

Użytkowniczka prowadząca na TikToku konto pod nazwą @thekatykat opublikowała serię czterech klipów, na których pokazała wyjątkową niespodziankę, którą jej babcia postanowiła zrobić swojemu mężowi. Otóż z okazji 50. rocznicy ślubu, kobieta postanowiła założyć swoją ślubną kreację, która jak się okazało, mimo upływu lat, pasowała idealnie. Siedzący w pokoju obok mąż kobiety oraz dziadek dziewczyny, nie miał pojęcia, jaka czeka go niespodzianka.

Tiiktokerka opublikowała cztery nagrania, na których pokazała, jak jej babcia szykuje się do rocznicowej niespodzianki. Oprócz sukni ślubnej, kobieta założyła również pasującą biżuterię oraz wykonała staranny makijaż, podkreślając usta ciemną pomadką.

Dopełnieniem całej stylizacji był długi welon wpięty we włosy kobiety. Na nagraniu widać, jak bardzo przeżywa ten moment, nie wiedząc jak zareaguje mąż na jej widok. - Nie mogę w to uwierzyć - powiedziała, przeglądając się w lusterku.

Gdy kobieta wchodzi do salonu, by zaskoczyć swojego męża, widać, jak uśmiecha się od ucha do ucha. W pewnym momencie ten odwraca się w jej stronę i zaskoczony aż ściąga okulary, by lepiej się jej przyjrzeć. Momentalnie w jego oczach pojawiają się łzy wzruszenia. Na nagraniu widać, że kobietę zaskoczyła tak emocjonalna reakcja męża. 

Ich miłość do siebie jest niesamowita i oni też są niezapomniani. Szczęśliwej rocznicy
Moim zdaniem to prawdziwa miłość
Więc to mają na myśli w tych starych filmach Disneya, kiedy mówią, że książę i księżniczka żyli długo i szczęśliwie

- komentują internautki oraz internauci.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: