92-letnia babcia na TikToku pokazała listę zasad na jej pogrzebie. Krótko i na temat

Ta TikTokowa babcia udowadnia, że wiek nie ma w ogóle znaczenia. 92-letnia Lillian Droniak od kilku lat prowadzi konto na TikToku, gdzie obserwuje ją prawie 4 mln fanów z całego świata. Choć babcia Droniak, póki co nie zakłada, że przejdzie na drugą stronę, to postanowiła nagrać filmik, w którym zaprezentowała kilka zasad obowiązujących na jej pogrzebie.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Osoby korzystające z TikToka są w różnym wieku. Zwykle jednak wydaje nam się, że z tej platformy głównie korzysta generacja Z, ale okazuje się, że starsze pokolenie równie dobrze tam się odnajduje. Przykładem może być 92-letnia babcia Droniak, która jest prawdziwą gwiazdą. Jej filmiki mają miliony wyświetleń, a ona sama cechuje się niezwykłym poczuciem humoru i ogromną werwą do życia.

Zobacz wideo

Lista zasad na pogrzebie 92-latki 

Na naszym portalu już kilkukrotnie pisaliśmy o zasadach, które wprowadzili państwo młodzi na swoich ślubach, ale zasad na pogrzebie jeszcze nie było. Lillian Droniak postanowiła nagrać filmik, w którym przedstawia, jak powinni zachowywać się zaproszeni na pogrzeb i stypę goście. Nagranie bardzo spodobało się internautom, bo na ten moment obejrzano je ponad 21 mln razy! Fani babci są zachwyceni. Lista zasad jest krótka i... dość zabawna. Zresztą zobaczcie sami.

  1. Płaczcie, ale nie za dużo.
  2. Bertha nie jest zaproszona.
  3. Upijcie się na stypie.

- widzimy na planszy za babcią Droniak. 

Słuchajcie. Możecie płakać, ale nie płaczcie za dużo. Nie ośmieszajcie się. Bertha nie jest zaproszona! Nie wpuszczajcie jej. A na stypie lepiej się upijcie. Wychylcie za mnie kieliszek!

- komentuje swoje zasady 92-latka. 

Na TikToku pokazali, jak robi się przetarcia w jeansach. Internauci: 'To nie jest śmieszne' Pokazali, jak robi się przetarcia w jeansach. Internauci: "To nie jest śmieszne"

Film TikTokerki rozbawił jej fanów do łez. Jej wnuk Kevin, który jednocześnie jest jej menadżerem, postanowił w rozmowie z mediami skomentować nagranie babci. 

Babcia dużo żartuje na temat śmierci i nie traktuje jej zbyt poważnie, bo wie, że pewnego dnia każdy z nas umrze.

- wyjaśnił.

Przeglądając komentarze pod nagraniem, przwija się jeden wątek, który nie daje fanom spokoju. - "Kim jest Bertha?" - pytają internauci. Niektórzy błagają wręcz kobietę, by nagrała kolejny filmik, w którym zdradzi, kim jest osoba, której nie chce na swoim pogrzebie. 92-latka zapewniła, że takie nagranie się na jej profilu ukaże. 

Genialny trik na za ciasne jeansy. Patent dziewczynie zdradziła jej babcia Genialny trik na za ciasne jeansy. Patent dziewczynie zdradziła jej babcia

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: