Panna młoda zwróciła uwagę na dwa irytujące zachowania gości weselnych. "Nie róbcie tego"

Panna młoda zwróciła się do gości weselnych, zwracając im uwagę na dwa - jej zdaniem - wyjątkowo irytujące zachowania. - Nie róbcie tego - zaapelowała.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Morgan Casper to popularna Tiktokerka, której nagrania z poradami dotyczącymi organizacji ślubu i wesela cieszą się w sieci ogromną popularnością. Nauczona doświadczeniem dzieli się bowiem naprawdę pomocnymi trikami, które znacząco ułatwiają organizację tego wyjątkowego dnia. Ostatnio jednak zwróciła się do przyszłych gości, wskazując na ich dwa - jej zdaniem - niepożądane przez parę młodą zachowania.

Zobacz wideo

Panna młoda zwraca uwagę na dwa irytujące zachowania gości

"Nie znienawidźcie mnie tylko" - zaczęła Casper, przytaczając częste zachowania gości, które w jej odczuciu, nie powinny mieć miejsca. "Nie wysyłacie SMS-ów do młodej pary na dwa tygodnie przed ślubem, pytając, czy możecie w czymś pomóc" - wymieniła. Jak mówi, jeśli rzeczywiście chcemy zaoferować parze swoją pomoc, pytanie to powinniśmy zadać na 3, a nawet 6 miesięcy przed ślubem. Inaczej wzbudza ono wyłącznie zażenowanie.

Drugą kwestią, na jaką zwróciła uwagę, są z kolei pytania gości dotyczące ubioru. "Jeśli przyszli państwo młodzi nie umieścili wskazówek odnośnie do ubioru w swoich zaproszeniach, poproś o radę kogokolwiek innego, druhnę, członka rodziny, przyjaciela, przeszukaj Google, aby znaleźć odpowiedni strój na tę okazję" - przekonuje Casper, tłumacząc, że ubiór gości to ostatnia rzecz, jaką państwo młodzi chcą sobie zaprzątać głowy tuż przed uroczystością. 

Jak wynika z komentarzy, podobne opinie ma wiele innych panien młodych, które otwarcie przyznały Casper rację. - Miałam dość ciągłego odpowiadania na podobne pytania. Zwyczajnie nie miałam na to czasu - napisała jedna z komentujących, z którą szybko zgodziło się wiele innych użytkowniczek.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: