Panna młoda zwróciła uwagę na dwa irytujące zachowania gości weselnych. "Nie róbcie tego"

Panna młoda zwróciła się do gości weselnych, zwracając im uwagę na dwa - jej zdaniem - wyjątkowo irytujące zachowania. - Nie róbcie tego - zaapelowała.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Morgan Casper to popularna Tiktokerka, której nagrania z poradami dotyczącymi organizacji ślubu i wesela cieszą się w sieci ogromną popularnością. Nauczona doświadczeniem dzieli się bowiem naprawdę pomocnymi trikami, które znacząco ułatwiają organizację tego wyjątkowego dnia. Ostatnio jednak zwróciła się do przyszłych gości, wskazując na ich dwa - jej zdaniem - niepożądane przez parę młodą zachowania.

Zobacz wideo

Panna młoda zwraca uwagę na dwa irytujące zachowania gości

"Nie znienawidźcie mnie tylko" - zaczęła Casper, przytaczając częste zachowania gości, które w jej odczuciu, nie powinny mieć miejsca. "Nie wysyłacie SMS-ów do młodej pary na dwa tygodnie przed ślubem, pytając, czy możecie w czymś pomóc" - wymieniła. Jak mówi, jeśli rzeczywiście chcemy zaoferować parze swoją pomoc, pytanie to powinniśmy zadać na 3, a nawet 6 miesięcy przed ślubem. Inaczej wzbudza ono wyłącznie zażenowanie.

Jako dziecko była najpopularniejszą małą miss na świecie. Dziś Eden Wood jest nie do poznania (zdjęcie ilustracyjne)Była najpopularniejszą małą Miss na świecie. Dziś ma 17 lat i jest nie do poznania

Drugą kwestią, na jaką zwróciła uwagę, są z kolei pytania gości dotyczące ubioru. "Jeśli przyszli państwo młodzi nie umieścili wskazówek odnośnie do ubioru w swoich zaproszeniach, poproś o radę kogokolwiek innego, druhnę, członka rodziny, przyjaciela, przeszukaj Google, aby znaleźć odpowiedni strój na tę okazję" - przekonuje Casper, tłumacząc, że ubiór gości to ostatnia rzecz, jaką państwo młodzi chcą sobie zaprzątać głowy tuż przed uroczystością. 

Jak wynika z komentarzy, podobne opinie ma wiele innych panien młodych, które otwarcie przyznały Casper rację. - Miałam dość ciągłego odpowiadania na podobne pytania. Zwyczajnie nie miałam na to czasu - napisała jedna z komentujących, z którą szybko zgodziło się wiele innych użytkowniczek.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: