Te znaki zodiaku często się obrażają. Przejmują się wszystkim i wszystkimi dlatego łatwo je urazić

Każdy z nas zna osobę, która nie potrafi żartować i nigdy nie wiesz, za co może się nagle obrazić. Możliwe, że jest to którymś spod tych 4 znaków zodiaku. Ludzie ci są bardzo obrażalscy. Należy bardzo uważać na to co mówi się w ich otoczeniu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Każdy z nas ma swoje słabe punkty, z których nie lubi, jak się żartuje. W takich sytuacjach łatwo o to by ktoś się obraził. Istnieją jednak 4 znaki zodiaku, które swoim brakiem poczucia wrażliwością na żarty się wyróżniają. Bardzo łatwo o to by strzeliły tak zwanego focha i są bardzo obrażalskie.

Zobacz wideo Gwiazdy walczą z hejterami w sieci. Nie tylko Rozenek wdaje się w dyskusję z 'życzliwymi'

Maffashion - Julia KuczyńskaSzerokie spodnie damskie to hit czy kit? Oto stylizacja Maffashion

Panna: te znaki zodiaku często się obrażają

Panny ze swojej natury traktują wszystko bardzo poważnie. Niestety brak im dystansu i poczucia humoru, przez co częsty bywają sztywne, drętwe i nudne. Osoby spod tego znaku to urodzeni perfekcjoniści dlatego ciężko jest sprostać oczekiwaniom Panny. Zodiakalne Panny są bardzo dumne, długo noszą w sobie urazę i nie dają drugich szans. Łatwo je do siebie zrazić, a wtedy zamykają się i odzyskanie ich względów jest praktycznie niemożliwe.

Rak: lepiej uważać co się przy nich mówi, aby się nie obraził

Osoby spod znaku Raka są bardzo pomocne i "mają serce na dłoni". W związku z tym należą też do tych niezwykle wrażliwych. Osoby spod tego znaku przejmują się wszystkim i wszystkimi wypowiedziane słowa traktują personalnie i biorą do siebie. Właśnie dlatego tak łatwo zrobić im krzywdę, jeśli powie się za dużo. Zodiakalne Raki biorą wszystko na poważnie, więc nietrudno je obrazić.

Baran: te znaki zodiaku często się obrażają

Barany mają bardzo wysokie mniemanie o sobie. Ciężko jest zauważyć im własne błędy, a jeszcze ciężej do nich przyznać. Nie są w stanie zrozumieć, że mogłyby zrobić coś źle, a tym bardziej nie tolerują krytyki. Wszystkie te aspekty powodują, że osoby spod tego znaku zodiaku bardzo szybko się obrażają i wówczas zachowują się jak rozpuszczone dziecko.

Te znaki zodiaku są zamknięte w sobie. Najlepiej czują się w swoim towarzystwieTe znaki zodiaku są zamknięte w sobie. Czy jesteś jednym z nich?

Skorpion: łatwo je urazić, ponieważ są bardzo emocjonalne i wrażliwe

Skorpiony często próbują ukryć, że są bardzo emocjonalne, wrażliwe i drażliwe. Jako swojej obrony używają ciętego dowcipu, lecz nieskutecznie. Nieraz wystarczy jedno słowo czy gest, by wybuchły. W ten sposób znajdują ujście dla nagromadzonych negatywnych emocji oraz winnych ich złego samopoczucia. To mistrzowie odwracania kota ogonem i przeinaczania faktów. Zawsze znajdą powód, żeby się obrazić i pokłócić.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: