Pomieszaj ze sobą te składniki. Efekt? Prysznic jak nowy bez szorowania! Nie wydasz więcej niż 10 złotych

Nie wiesz jak wyczyścić prysznic, aby wyglądał jak nowy? Znamy sposób, aby szorowanie kabiny nie zajęło ci wielu godzin. Wystarczy połączyć ze sobą kilka składników, przelać do butelki i rozpylić w miejscach zabrudzeń. Efekt może zaskoczyć.

Mycie łazienki to nic przyjemnego. Oprócz brudu osadza się także kamień, albo zacieki z mydlin, które często ciężko wyczyścić. To wymaga długiego szorowania i polerowania tak, aby nie było smug. Chemia do mycia łazienki nie należy do tanich produktów, dlatego warto znaleźć zamienniki, które pomogą uzyskać podobny efekt, ale taniej i w szybszym czasie. Mamy rozwiązanie, które ci się spodoba.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Maja Hirsch pokazała na livie, jak remontuje łazienkę

Jak wyczyścić prysznic? Połącz ze sobą te produkty

Czyszczenie prysznica najlepiej zacząć od wyjęcia wszystkich płynów, oraz odczepienie półeczek i myjek, które mogą przeszkadzać w czyszczeniu prysznica. Warto to zrobić też dlatego, aby silne środki chemiczne nie miały potem styczności z ciałem. Mogą je wysuszyć lub uszkodzić. Kiedy już to zrobisz, przygotuj:

  • dwa kubeczki z ciepłą wodą
  • pół kubeczka sody oczyszczonej
  • kubeczek octu
  • pól kubeczka płynu do mycia naczyń

wymieszaj i przelej do butelki z dozownikiem.

Paulina Sykut-Jeżyna Paulina Sykut-Jeżyna w seksownej sukience. Fani: jak Emily Ratajkowski

Prysznic jak nowy za pomocą kilku składników. Jak to zrobić?

Powyższe składniki dokładnie zmieszaj ze sobą i rozpyl na ścianach prysznica. Przecieraj ściereczką - gąbką i ciesz się prysznicem bez konieczności polerowania! Elementy metalowe powinny lśnić, a przezroczyste skrzydła prysznicowe być znów lśniące i czyste.

Saway buty damskie: wyprzedaż na mokasyny sięga 90 zł. Te buty są idealne na wiosnę. Podobne w Royal Fashion Saway buty damskie: wyprzedaż na mokasyny sięga 90 zł

Jak zadbać o czysty prysznic na co dzień? Ten przyrząd może ci pomóc

Aby rzadziej myć prysznic, używaj regularnie ściągaczki do wody. Ten niewielki przyrząd nie kosztuje wiele, a zawieszony pod prysznicem będzie przypominał ci o regularnym usuwaniu wody z szyb pod prysznicem po każdej kąpieli. Przyda się też zmiękczacz do wody, aby krople były mniej widoczne.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: