Agata Rubik na zdjęciu z mamą. Fanki zdumione: "Która to córka, a która mama?"

Agata Rubik podzieliła się na Instagramie zdjęciem prosto z przymierzalni. Zapozowała na nim wraz ze swoją mamą. Fotografia zrobiła furorę w sieci. - Już wiadomo, po kim masz takie dobre geny - komentują internautki.

Więcej trików i domowych sposobów znajdziesz na Gazeta.pl 

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Agata Rubik zdobywa w sieci coraz większą popularność. Jej dystans do siebie i świata sprawia, szczerość oraz naturalność, które pokazuje na co dzień w mediach społecznościowych sprawiają, że liczba jej internetowych fanek i fanów stale rośnie. Aktualnie na Instagramie obserwuje ją ponad 154 tys. internautek oraz internautów, z którymi żona Piotra Rubika regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Agata Rubik opublikowała zdjęcie z mamą. Internautki: "Już wiadomo po kim masz takie dobre geny"

Agata Rubik wybrała się ostatnio z mamą do butiku marki Mai Bohosiewicz, a na swoim instagramowym profilu opublikowała wspólne zdjęcie prosto z przymierzalni. Na fotografii można zauważyć, że obie kobiety pozują w tym samym modelu spodni i obie wyglądają naprawdę fantastycznie.

Jaka córka taka matka!

- napisała krótko w opisie posta Agata Rubik.

 

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy od internautek, które zachwycone są zarówno wyglądem Agaty Rubik, jak i jej mamy.

Śliczne kobitki
Już wiadomo, po kim masz takie dobre geny
Kobiety, jesteście piękne
Obie piękne
Jak dwie nastolatki
Mama wygląda super
A która to córka, a która mama? Bo ja widzę przyjaciółki
Pięknie... oj ta mama jak wino
Bardzo fajnie wyglądacie, mama w super formie
Who is who, mama torpedaa
Jak siostry
Jak dwie krople wody
Fajne geny. Zawsze będziecie wyglądać młodo 

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: