Agata Rubik na zdjęciu z mamą. Fanki zdumione: "Która to córka, a która mama?"

Agata Rubik podzieliła się na Instagramie zdjęciem prosto z przymierzalni. Zapozowała na nim wraz ze swoją mamą. Fotografia zrobiła furorę w sieci. - Już wiadomo, po kim masz takie dobre geny - komentują internautki.

Więcej trików i domowych sposobów znajdziesz na Gazeta.pl 

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Agata Rubik zdobywa w sieci coraz większą popularność. Jej dystans do siebie i świata sprawia, szczerość oraz naturalność, które pokazuje na co dzień w mediach społecznościowych sprawiają, że liczba jej internetowych fanek i fanów stale rośnie. Aktualnie na Instagramie obserwuje ją ponad 154 tys. internautek oraz internautów, z którymi żona Piotra Rubika regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Królowa Elżbieta II To zdjęcie królowej Elżbiety nie powinno ujrzeć światła dziennego. Fotograf złamał zasady

Agata Rubik opublikowała zdjęcie z mamą. Internautki: "Już wiadomo po kim masz takie dobre geny"

Agata Rubik wybrała się ostatnio z mamą do butiku marki Mai Bohosiewicz, a na swoim instagramowym profilu opublikowała wspólne zdjęcie prosto z przymierzalni. Na fotografii można zauważyć, że obie kobiety pozują w tym samym modelu spodni i obie wyglądają naprawdę fantastycznie.

Jaka córka taka matka!

- napisała krótko w opisie posta Agata Rubik.

 

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy od internautek, które zachwycone są zarówno wyglądem Agaty Rubik, jak i jej mamy.

Śliczne kobitki
Już wiadomo, po kim masz takie dobre geny
Kobiety, jesteście piękne
Obie piękne
Jak dwie nastolatki
Mama wygląda super
A która to córka, a która mama? Bo ja widzę przyjaciółki
Pięknie... oj ta mama jak wino
Bardzo fajnie wyglądacie, mama w super formie
Who is who, mama torpedaa
Jak siostry
Jak dwie krople wody
Fajne geny. Zawsze będziecie wyglądać młodo 

- czytamy.

Pamiętacie tę dziewczynę z gwiazdką z 'Mam Talent'? Teraz ma 30 lat i wygląda zupełnie inaczej Pamiętacie tę dziewczynę z gwiazdką z "Mam Talent"? Teraz ma 30 lat

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: