Paulina Sykut-Jeżyna opublikowała zdjęcie z castingu do Idola sprzed 20 lat. Jest na nim nie do poznania

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek stacji Polsat. Swoją przygodę z telewizją gwiazda rozpoczęła jednak znacznie wcześniej. Nie wszyscy bowiem pamiętają, że swoje "pierwsze kroki" przed kamerą stawiała biorąc udział w programie Idol.

Pierwszy raz widzowie mogli podziwiać na ekranach Paulinę Sykut-Jeżynę, gdy miała 22 lata. Nie występowała jednak jako prezenterka czy dziennikarka, a uczestniczka talent show. Jak gwiazda zmieniła się przed te lata?

Zobacz wideo Jak Paulina Sykut-Jeżyna zmieniała się przez lata?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Paulina Sykut-Jeżyna swój debiut zaliczyła w Idolu. Udział w programie był początkiem jej kariery

To właśnie w 2003 roku Sykut postanowiła spróbować swoich sił w drugiej edycji programu Idol. Wówczas marzyła jej się rola piosenkarki. Gwiazda na swoim instagramowym profilu udostępniła zdjęcia, na którym wróciła wspomnieniami do pamiętnego występu w show: 

Mam wspaniale wspomnienia! Wtedy, wyjazd do Warszawy na casting do 3 edycji Idola, okazał się ważnym życiowym wyborem
 

I rzeczywiście takim był. Sykut zachwyciła wiele osób swoim głosem i potencjałem. Co prawda nie wygrała programu, ale okazał się on dla niej przepustką do telewizyjnej kariery. Zaproponowano jej wtedy prowadzenie programu Muzyczne listy w TV 4. Od 2007 roku zaczęła również prezentować pogodę w telewizji Polsat. Jako prezenterka telewizyjna po raz pierwszy wystąpiła u boku Macieja Rocka w programie Must be the music. Tylko muzyka. Później propozycji zawodowych zaczęło napływać coraz więcej. Zaangażowano ją jako prowadzącą m.in. do programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem czy Sopot TOPtrendy Festiwal. 

 

Wokalne zdolności Pauliny Sykut-Jeżyny mogliśmy podziwiać także w innym telewizyjnym show

Idol nie był jedynym programem, w którym mogliśmy usłyszeć wokal gwiazdy. W 2021 roku Sykut-Jeżyna wzięła udział w 15. edycji Twoja twarz brzmi znajomo. Gwiazda nie dotarła do finału, ale i tak zaskoczyła swoim talentem wielu widzów. Jeśli zaś chodzi o wizerunek Sykut-Jeżyny to na przestrzeni lat metamorfozom ulegała głównie jej fryzura. Jakiś czas temu czarne włosy gwiazda postanowiła bowiem zamienić na blond.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: