Kasia Zielińska i Gosia Socha na zdjęciu sprzed lat: "brew wąska, dzieci na koncie 0"

Katarzyna Zielińska podzieliła się na Instagramie zdjęciem sprzed lat zrobionym w Nowym Jorku. Zapozowała na nim wraz z Małgorzatą Sochą. - Przecież na tym zdjęciu wyglądacie dokładnie tak samo jak dziś... chyba to są jakieś żarty - komentują fani.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre zmieniły się nie do poznania

Katarzyna Zielińska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Ogromną sympatię widzów zdobywa nie tylko swoimi rolami, lecz także ogromnym poczuciem humoru oraz dystansem do samej siebie, co regularnie zobaczyć można na social mediach aktorki. Kasia Zielińska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie do tej pory zgromadziła już ponad 499 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się z zdjęciami oraz filmikami ze swojego życia, często rozbawiając ich przy tym do łez.

Kasia Zielińska i Gosia Socha na zdjęciu sprzed lat. Jak wtedy wyglądały?

Katarzyna Zielińska postanowiła ostatnio zafundować internautkom oraz internautom małą podróż w czasie. Na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcie z Małgorzatą Sochą, które zrobione zostało w Nowym Jorku kilka lat temu. Aktorka nie zdradziła jednak, który dokładnie był to rok, jednak po komentarzu Małgosi Sochy można wnioskować, że więcej niż 8 lat temu, gdyż jej najstarsze dziecko ma właśnie 8 lat. 

Gocha, pamiętasz?

- napisała Katarzyna Zielińska.

Kasia, kiedy to było... brew wąska, dzieci na koncie "0", a i my takie młodziutkie... ja chce z Tobą do NYC

- odpowiedziała Małgorzata Socha.

 

Pod postem pojawiło się również wiele innych komentarzy od internautek oraz internautów:

Nic się nie zmieniłyście
Przecież na tym zdjęciu wyglądacie dokładnie tak samo jak dziś... chyba to są jakieś żarty
Ależ to piękne zdjęcie
Przyjaźń to jest coś wspaniałego! Ślicznie wyglądacie
Pięknie tak naturalnie
Dziewczyny, jesteście piękne!
Dwie najpiękniejsze polskie aktorki

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: