Wręczyła ojczymowi list, którego zupełnie się nie spodziewał. "Nie potrafię tego skomentować"

Pewna nastolatka postanowiła zrobic niecodzienną niespodzankę swojemu ojczymowi. Gdy w Dzień Taty przebywali na plaży, wręczyła mu napisany wcześniej list. Mężczyzna zupełnie nie spodziewał się tego, co w nim przeczyta. - Coś pięknego, aż się popłakałam - czytamy w komentarzach.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Gwiazdy oszalały na punkcie TikToka

TikTok to obecnie jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam filmikami związanymi z przeróżnymi tematami. Znajdziemy tam układy taneczne, makijażowe czy domowe triki, przepisy oraz wiele innych inspiracji. Część obecnych na tej platformie osób, od czasu do czasu dzieli się również nietypowymi, ciekawymi lub bardzo wzruszającymi historiami ze swojego życia. 

Wręczyła ojczymowi list. Zupełnie nie spodziewał się tego, co w nim przeczyta

Maycee Bunch to nastolatka prowadząca swój profil na TikToku. Jakiś czas temu podzieliła się tam nagraniem, które stało się prawdziwym viralem i do tej pory obejrzane zostało przez ponad 6,8 mln osób. Na udostępnionym wideo uwieczniona została niespodzianka, którą Maycee Bunch przygotowała dla swojego ojczyma. Podczas wizyty na plaży w trakcie Dnia Taty, nastolatka wręczyła mu list, w którym poprosiła go o to, by mężczyzna "został jej prawdziwym tatą". Na nagraniu widać, jak silne emocje towarzyszą zarówno jej, jak i jemu. Mężczyzna zupełnie nie spodziewał się takiego listu. Na jego twarzy wypisane było zarówno zaskoczenie, jak i wzruszenie.  Po przeczytaniu listu mocno uściskał córkę.

Ten dzień ojca był dla mnie wyjątkowy, ponieważ poprosiłam ojczyma, aby był moim prawdziwym tatą

- napisała pod udostępnionym TikTokiem.

Wzruszony był nie tylko tata, ale internauci. Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Nawet nie potrafię tego skomentować
Coś pięknego, aż się popłakałam
Tatą wcale nie jest ten kto spłodził, lecz ten kto wychował

- komentowały internautki oraz internauci.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: