Zamówiła sześć sukien ślubnych, by znaleźć tę idealną. Jest tylko jeden problem

Ślub to dla wielu jeden z najważniejszych dni w życiu. Panny młode często miesiącami szukają sukni idealnej. Jedna z kobiet zamówiła do swojego domu aż sześć. Wśród nich znalazła wymarzoną, ale pojawił się jeden, dość znaczący problem.

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Wiele kobiet już jako małe dziewczynki wyobraża sobie, jak będzie wyglądał ich ślub. Wizualizują sobie wystrój sali, wymarzoną suknię i pierwszy taniec. Dla większości panien młodych jest to wyjątkowy dzień, który chcą na zawsze pozostawić w swojej pamięci. Podczas tego wydarzenia chcą wyglądać idealnie. Włosy, makijaż i suknia muszą ze sobą współgrać, dlatego czasem wybór kreacji może być naprawdę trudny. Ta kobieta doskonale zdawała sobie z tego sprawę, dlatego na przymiarki zamówiła nie jedną, a aż sześć sukien ślubnych. 

Zobacz wideo

Znalazła wymarzoną suknię ślubną, problem w tym, że nie ma za kogo wyjść

Na popularnym serwisie Reddit pojawił się post jednego z użytkowników, który przytoczył anonimy post pewnej kobiety, który znalazł w sieci. Internautka opisała w nim swoją dość nietypową historię związana ze ślubem. Kobieta chciała znaleźć suknię idealną. W tym celu zamówiła ich aż sześć, ale jak się okazuje, póki co żadnego ślubu nie będzie. 

Zamówiłam 6 sukien ślubnych i znalazłam tę jedyną. Z wyjątkiem tego, że nikt mnie jeszcze nie poprosił o rękę.

- wyznała kobieta. 

W dalszej części swojego wpisu zamieściła coś, co brzmi trochę jak ogłoszenie matrymonialne. - "Teraz muszę polować na mężczyznę lub kobietę, jestem otwarta na wszystko" - dodała. 

Internauci są w szoku 

Post na Reddicie stał się bardzo popularny i wiele osób go skomentowało. Niektórzy nie mogli wyjść z podziwu, jak bardzo kobieta jest zdeterminowana, by znaleźć suknię ślubną, choć nawet nie jest zaręczona. Inni stwierdzili, że internautka bardziej od małżeństwa pragnie po prostu ślubu i wesela. 

To doskonały przykład człowieka, który chce ślubu, a nie małżeństwa. 
Dziewczyno, widać twoją desperację. 
Może mogłaby zamówić sześć osób i wybrać jedną do ślubu?

A może wy znacie kogoś, kto ma już swój ślub dopięty na ostatni guzik, a nie ma jeszcze tej drugiej połówki? 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: