Joe Biden udostępni najstarszej wnuczce Biały Dom na wesele. "Jesteśmy wdzięczni babci i dziadkowi"

Naomi Biden, 28-letnia wnuczka Joe Bidena, poinformowała ostatnio na Twitterze, że to właśnie w siedzibie prezydenta Stanów Zjednoczonych będą bawić się goście podczas jej przyjęcia weselnego, tuż po ceremonii zaślubin. - Nie możemy się doczekać - przyznaje.

Więcej newsów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Sekretne śluby gwiazd. Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy

Naomi Biden, czyli najstarsza wnuczka prezydenta USA Joe Bidena, oraz jej narzeczony Peter Neal w listopadzie tego roku powiedzą sobie sakramentalne "tak". Choć o samej uroczystości póki co wiadomo niewiele, znana jest data oraz miejsce przyjęcia weselnego. Okazuje się, że Joe oraz Jill Biden postanowili na tę okazję udostępnić wnuczce Biały Dom.

Wnuczka Joe Bidena weźmie ślub w listopadzie. Goście będą bawić się w Białym domu

- Peter i ja jesteśmy nieskończenie wdzięczni mojej babci i dziadkowi za możliwość uczczenia naszego ślubu w Białym Domu. Nie możemy się doczekać, aż nasze zobowiązanie wobec siebie stanie się oficjalne i co nas czeka" - napisała na Twitterze Naomi Biden. Elizabeth Alexander, dyrektor ds. komunikacji Joe Bidena, poinformowała natomiast, że przyjęcie odbędzie się 19 listopada. - Pierwsza rodzina, młoda para i rodzice narzeczonych są wciąż na etapie planowania szczegółów uroczystości, które będą znane w nadchodzących miesiącach - dodała.

Naomi Biden wychodzi za mąż. Kim jest jej przyszły mąż?

Naomi Biden jest córką Huntera Bidena, amerykańskiego prawnika, który jest drugim synem Joe Bidena i jego pierwszej żony Neilii. Najstarsza wnuczka prezydenta USA ma 28 lat i jest prawniczką w Waszyngtonie. Peter Neal jest natomiast o 4 lata młodszy od swojej przyszłej żony i pochodzi z Jackson Hole w stanie Wyoming. Mężczyzna jest obecnie na ostatnim roku studiów prawniczych na Uniwersytecie w Pensylwanii. Para zaręczyła się w Jackson Hole 4 września 2021 roku. 

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: