Najlepsze perfumy na wiosnę. Lekkie, kwiatowe zapachy tańsze aż o 60 procent! Versace, Moschino i inne

Perfumy na wiosnę powinny być lekkie, delikatne, kwiatowe i orzeźwiające. Takie są produkty dostępne w sklepach Hebe, Rossmann i Kontigo. Najpopularniejsze zapachy kupisz nawet 60 procent taniej. Wśród nich Moschino, Bruno Banani i Versace.

Nadeszła wiosna, a to czas kiedy trzeba nie tylko nieco odświeżyć garderobę, ale i zastanowić się jakie perfumy będą najlepiej do niej pasować. Część osób ma swoje ulubione perfumy od lat i dzieli je na te "na wyjątkowe okazje" i "na co dzień". Są jednak zapachy zdecydowanie lepiej pasujące na wiosnę, niż na zimę. Te wiosenne zazwyczaj są niczym mgiełka. Delikatne, lekkie, kwiatowe. Takie są zapachy, które proponujemy poniżej. Wszystkie są na promocji, a znajdziesz je w Rossmann, Kontigo i Hebe.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Piękny zapach ważniejszy od stylówki. Perfumy to nie wszystko!

Perfumy na wiosnę taniej aż o 60 procent. Zapach Versace w Hebe jest teraz w supercenie

W drogerii Hebe trwa promocja. Wiele zapachów jest tańszych aż o 60 procent! Perfumy Versace Bright Crystal to lekki zapach, który posiada nuty kwiatowe. Ma w sobie akcenty owoców granatu oraz kwiatów magnolii i lotosu. To świeża, przyjemna kompozycja. Jest odpowiednia dla niemal każdej kobiety. Zamknięta w eleganckim flakonie z kryształowym korkiem imitującym diament. Cena to 169,99 złotych.

perfumy na wiosnę Versaceperfumy na wiosnę Versace Hebe

Perfumy na wiosnę są też w sklepach Rossmann. Zapach Moschino tańszy o 60 złotych

W drogerii Rossmann dostępne są np. "wiosenne" perfumy Moschino I Love Love. To woda toaletowa o wyraźnych nutach kwiatowych. Teraz kosztuje aż o 60 złotych mniej, czyli 139,99 złotych. Główne nuty zapachowe to pomarańcza, grejpfrut, czerwona porzeczka, cytryna, a także róża herbaciana, sitowie, konwalia, trzcina cukrowa, cynamon i piżmo, cedr, nuty drzewne. To zapach "orzeźwiający", lekki i uniwersalny. Będzie znakomitym dopełnieniem wiosennych stylizacji.

perfumy Moschinoperfumy Moschino Moschino

Perfumy na wiosnę z Kontigo. Zapach Bruno Banani jest teraz za 80 złotych

Wiosenne perfumy to także zapach od Bruno Banani, który kupisz w Kontigo. Drogeria oferuje go aż 47 procent taniej. To woda perfumowana Absolute Women, która jak nazwa wskazuje - jest bardzo kobieca. Kompozycja kwiatowa, ale nie tylko. Zapach ma nuty owocowe, dzięki czemu jest lekki i przyjemny,

perfumy Kontigoperfumy Kontigo Kontigo

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: