Must have do kuchni z Ikei. Ten produkt za 8,99 zł sprawdzi się zawsze i wszędzie. Podobne ma Lidl

Są takie elementy wyposażenia kuchni, które przydadzą się zawsze. Must have z Ikei, czyli pojemnik na żywność, który ma wiele funkcji i wartą uwagi cenę. Podobne produkty znajdziesz w sklepach: Lidl i Homla.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Urządzając lub kompletując kuchnię staramy się dobierać dodatki, które będą funkcjonalne i ułatwią nam życie. Pojemniki na żywność to elementy, które są istnym must have w każdym domu. Oto zestawienie najpopularniejszych produktów do przechowywania żywności.

Zobacz wideo Las w słoiku, czyli wnętrzarski hit sezonu. Z tym mykiem bez problemu zrobisz go w domu

Dorota Gardias Kardigan damski Doroty Gardias podbija internet. "Gdzie mogę go kupić?"

Ikea: pojemnik na żywność. Prostokątny kształt i szklane wykończenie

Pojemnik dostępny w sklepach Ikea wykonano ze szkła żaroodpornego i można go stosować jako naczynie do piekarnika/serwowania potraw. Wykonany ze szkła, które nie pochłania zapachów i nie przebarwia się od sosu pomidorowego itp. Pojemnik jest więc łatwy do czyszczenia. Przezroczysty słoik ułatwia znalezienie potrzebnych rzeczy, bez względu na to, gdzie go postawisz. Cena tego produktu to 8,99 zł.

pojemnik na żywnośćpojemnik na żywność ikea

Homla: pojemnik na żywność w niebieskim kolorze o pojemności 1,8 l.

Pojemnik na żywność dostępny w sklepach Homla składa się z dwóch osobnych pojemników, dzięki czemu możesz przygotować śniadanie i lunch bez ryzyka ich zmieszania. Pojemniki ze stali nierdzewnej posiadają wygodne uchwyty ułatwiające ich przenoszenie, a także szczelne uszczelki z silikonu, które eliminują ryzyko wyciekania tłuszczu, wody i soków. Pastelowy kolor niebieskiego podkreśla retro klimat produktu. Cena tego produktu to 52,90 zł.

pojemnik na żywnośćpojemnik na żywność homla

Lidl: zestaw pojemników do przechowywania żywności

Pojemniki w komplecie to zestaw dostępny w sieci sklepów Lidl. Produkt jest z zamknięciem na zatrzask i można go wkładać jeden w drugi w celu zaoszczędzenia miejsca. Pojemnik jest odporny na temperaturę od -18 do 80°C i można go myć w zmywarce. Cena tego za zestaw to 25,99 zł.

pojemnik na żywnośćpojemnik na żywność lidl

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: