Zamówili taniec na rurze w domu starców. Zaskakująca reakcja seniorów

W pewnym norweskim domu opieki pojawiła się skąpo ubrana kobieta, która wykonała taniec na rurze. Seniorzy z zaciekawieniem przyglądali się akrobacjom, które wykonywała Embla Bergli. Kobieta w sieci opublikowała filmik z tego wydarzenia, który do tej pory obejrzano prawie 10 mln razy.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Kiedyś taniec na rurze kojarzył się z klubami ze striptizem, jednak od dłuższego czasu pole dance uznawane jest za prawdziwą sztukę. W tej dyscyplinie organizowane są nawet mistrzostwa świata, a w Polsce wielokrotnie takie występy mogliśmy oglądać chociażby w popularnym telewizyjnym show "Mam Talent". Teraz na TikToku tancerki Embli Bergli pojawiło się nietypowe wideo z domu starości. 

Zobacz wideo

Seniorzy zachwyceni występem tancerki 

Z profilu TikTokerki dowiadujemy się, że dostała nietypowe zlecenie. Kiedy przyjechała na miejsce, okazało się, że jej występ odbędzie się w domu starości. Już od pierwszych sekund nagrania widać, że seniorzy z zaciekawieniem przyglądają się temu, co na rurze robi tancerka. Nie da się ukryć, że figury, które wykonywała, są naprawdę trudne i widać lata ciężkiej pracy. Po występie stało się coś, czego sama Embla się nie spodziewała. 

Część osób siedzących na widowni postanowiła spróbować swoich sił i również zatańczyła na rurze. Widać, że sprawiało im to ogromną frajdę, a uśmiech nie schodził z ich twarzy. Co ciekawe, nie tylko kobiety, ale również mężczyźni chcieli się sprawdzić. 

Wiesz, że noc była udana, kiedy na koniec proszą cię o autografy.

- podsumowała swoją wizytę TikTokerka. 

Internauci są zachwyceni seniorami 

Nagranie stało się prawdziwym hitem w sieci. Do tej pory zostało obejrzane prawie 10 mln i ma prawie 3 mln polubień. Również liczba komentarzy może świadczyć o jego ogromnej popularności. A jak komentują to internauci? Większość jest zachwycona reakcją seniorów i samym pomysłem, żeby taki występ w domu starości zorganizować. 

Każdy pokocha pole dance, jeśli tylko spróbuje. Uwielbiam ten filmik.
Urocze!
Niesamowite!!! Oficjalnie, to moje ulubione nagranie!
To jest cudowne! A Ty jesteś piękna i bardzo utalentowana.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: