Najlepsze gify na Wielkanoc 2022. Doskonały pomysł na elektroniczną kartkę z życzeniami dla najbliższych

Gify wielkanocne to coraz popularniejsza alternatywa dla klasycznej kartki świątecznej. Nie musimy biegać na pocztę i stać w kolejkach, wystarczy wysłać go SMS-em lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przygotowaliśmy zatem kilka pięknych i wiosennych gifów, które sprawią radość Waszym najbliższym.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor pokazuje, jak przystroić dom na święta

Składanie sobie życzeń świątecznych to niemal wielkanocna tradycja. Zanim zasiądziemy do wielkanocnego śniadania, warto zatem pamiętać o najbliższych, z którymi tego dnia nie możemy spędzić. Czasami wystarczy dosłownie chwila, aby sprawić radość drugiej osobie. Coraz częściej zamiast na tradycyjne kartki decydujemy się na te interaktywne. Jest to duże ułatwienie, które może być pomocne, jeśli np. nasi krewni mieszkają za granicą. Przygotowaliśmy więc kilka ciekawych propozycji, które na twarzach Waszych najbliższych wywołają uśmiech. 

Katarzyna Cichopek Kostium kąpielowy Cichopek to "petarda!" Kosztuje ponad 1 tys. zł

Idealne propozycje na interaktywne życzenia. Wielkanocne gify dla najbliższych

Te urokliwe gify to piękny i prosty sposób na wielkanocne życzenia dla najbliższych. Zawierają w sobie nie tylko świąteczne, ale i wiosenne akcenty. 

embed
embed
embed
embed

Mycie okien nigdy nie było tak proste. Ten domowy płyn do szyb za 3 zł nie pozostawia żadnych smug Domowy płyn do szyb za 3 zł nie pozostawia żadnych smug

Śmieszne gify wielkanocne, które rozbawią najbliższych 

Jeśli zależy nam, aby wywołać uśmiech u drugiej osoby, to warto postawić na niestandardowe gify. Mogą one być również dodatkiem do klasycznych życzeń. 

embed
embed
embed
embed
embed

Urocze życzenia na Wielkanoc i miły początek dnia

Z pewnością dzień będzie milszy, jeśli tuż po przebudzeniu zobaczymy w telefonie taką kartkę online. Te niestandardowe życzenia sprawdzą się doskonale, jeśli nie mamy pomysłu na wielkanocny wierszyk. 

embed
embed
embed

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: