Mama 10 dzieci zrobiła zakupy na święta. Pokazała paragon. "Jak cię na to wszystko stać?"

Alicia Dougherty to mama 10 dzieci, która w sieci pokazuje, jak na co dzień wygląda życie z tak dużą gromadką pociech. Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, więc tym razem kobieta wybrała się na typowo świąteczne zakupy, co zrelacjonowała na TokToku. Na koniec pokazała rachunek. To dopiero paragon grozy!

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak ograniczyć marnowanie jedzenia w święta?

TikTok to obecnie jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam filmikami związanymi z przeróżnymi tematami. Znajdziemy tam układy taneczne, makijażowe czy domowe triki, przepisy oraz wiele innych inspiracji. Część obecnych na tej platformie internautek oraz internautów dzieli się również wybranymi momentami ze swojego życia. Jedną z takich osób jest właśnie Alicia Dougherty, która pokazuje, jak od kulis wygląda życie rodziny 2 plus 10.

Przez trzy lata do skrzyni wrzucali po 5 zł. Teraz policzyli, ile zebrali. Kwota zwala z nógPrzez trzy lata do skrzyni wrzucali po 5 zł. Teraz policzyli, ile zebrali

Mama 10 dzieci zrobiła zakupy na święta. Pokazała paragon

Alicia Dougherty i jej mąż Joshua starali się o dziecko przez 9 lat. Niestety, kobiecie nie udało się donosić żadnej z 11 ciąż i każda z nich kończyła się poronieniem. I to właśnie po ostatnim z nich zdecydowali się zaniechać starania i adoptować wymarzoną pociechę. Los zdawał się mieć jednak inne plany, co do pary, bo już po 6 dniach od adopcji, okazało się, że kobieta ponownie jest w ciąży. Tę udało jej się donosić. Teraz Amerykanka ma 40 lat i jest matką dziesięciorga dzieci (6 adoptowanych i 4 biologicznych), a różnymi ciekawostkami ze swojego życia dzieli się w sieci. Jej profil na TikToku śledzi obecnie ponad 4,2 mln osób.

Ostatnio, ze względu na zbliżające się święta wielkanocne, Alicia Dougherty wybrała się na zakupy do supermarketu. Na TikToku opublikowała nagranie, by w skrócie pokazać, jak wyglądają zakupy dla tak wielu pociech. W kilku koszykach, z którymi poruszała się po sklepie, znalazły się m.in. ubrania, słodycze, bańki mydlane, kocyki i drobne zabawki zabawki. Na koniec postanowiła również pokazać rachunek. Za wszystko kobieta zapłaciła 843 dolary, czyli około 3600 zł.

Przymierzyła swoją suknię ślubną po 50 latach. Zupełnie nie przewidziała reakcji męża (zdjęcie ilustracyjne)Przymierzyła suknię ślubną po 50 latach. Zupełnie nie przewidziała reakcji męża

Chyba nigdy nie zrozumiem, jak cię na to wszystko stać… to szalone, jak potrafisz je wszystkie rozpieszczać. Mam nadzieję, że będę w stanie robić to samo, gdy będę matką

- napisała pod filmikiem jedna z internautek.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: