Śmieszne gify wielkanocne. Nietypowe kartki świąteczne, którymi rozbawisz najbliższych

Te śmieszne gify na Wielkanoc to doskonały sposób na złożenie życzeń z odrobiną humoru, ale też po prostu wywołanie uśmiechu u najbliższych. Interaktywne kartki bez problemu wyślecie SMS-em lub za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Wielkanocne ozdoby, które możesz zrobić w domu

Coraz więcej osób wielkanocne życzenia przesyła sobie za pośrednictwem internetowych komunikatorów czy SMS-ów. Daje to jednocześnie możliwość, aby tradycyjne życzenia rozwinąć o dodatkowe efekty. Możemy je nagrać jako filmik lub zdecydować się na interaktywną kartkę w formie gifa. Poniżej znajdziecie kilka najlepszych propozycji "z jajem". 

Te śmieszne gify na Wielkanoc z pewnością zaskoczą najbliższych

Do osób z dużym poczuciem humoru zdecydowanie zamiast klasycznych kartek, możemy wysłać takie, które wywołają uśmiech na twarzy. Taka nietypowa forma z pewnością ich zaskoczy i wprawi od rana w miły nastrój. 

embed
embed
embed
embed

Chcesz wysłać śmieszne życzenia wielkanocne? Gify sprawdzą się w tej roli doskonale

Znudziły Ci się już oklepane wierszyki wysyłane co roku do najbliższych? Wypróbuj te gify. Oryginalne obrazki z humorystycznym akcentem będą doskonałą alternatywą dla śmiesznych rymowanek

embed
embed
embed
embed

Życzenia wielkanocne gify. Śmieszne propozycje na interaktywną kartkę świąteczną

Zabawna kartka wielkanocna może mieć równie dużo uroku co klasyczna. Przedstawiamy kilka najlepszych propozycji na śmieszne życzenia wielkanocne w formie gifów. 

embed
embed
embed
embed

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.plkobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: