Katarzyna Zielińska zaszalała w Nowym Jorku. Jej stylizacja to "petarda!". Podobne marynarki w Zara i Born2be

Na progilu instagramowym Katarzyny Zielińskiej mogliśmy zobaczyć w poniedziałek interesujący wpis. Możemy zobaczyć na nim gwiazdę na ulicach Nowego Yorku w stylizacji, która jak określili fani to "petarda!". Szczególnie uwagę przyciąga niezwykła marynarka. Udało nam się znaleźć propozycje z podobnymi elementami w sklepach Zara i Born2be.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Marynarka nie jest już elementem kojarzonym jedynie z mężczyznami. Kobiety przejęły ten element garderoby z wielkim hukiem i dodały do niego bardziej kobiece elementy takie jak np. bufiaste rękawy. Katarzyna Zielińska pokazała się ostatnio w tego typu marynarce. Modele z podobnymi elementami znaleźliśmy w sklepach Zara i Born2be.

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska o Julii Wieniawie: "To jest już inne pokolenie"

Katarzyna Zielińska była na randce. Jej stylizacja tego wieczoru to: "Petarda!"

W poniedziałek na Instagramie Katarzyny Zielińskiej mogliśmy zobaczyć nowo dodany przez nią post. W zamieszczonych do niego zdjęciach widzimy Kasie w wyjątkowej stylizacji. Jak możemy wywnioskować z opisu, gwiazda jest w Nowym Yorku. Największą uwagę w tym zestawieniu przykuwa wyjątkowa marynarka. Fani są zachwyceni:

Petarda!
You rock, girl!!
Lofciam Pani stylówki na tych randkach
Wygląda Pani przeeeeeeepięknie
 

Zara: dwurzędowa marynarka uszyta jest z materiału podobnego do propozycji, która miała na sobie Kasia

Dwurzędowa marynarka z tkaniny strukturalnej dostępna jest w sklepie Zara. Ten elegancki posiada kołnierz z klapami, długi rękaw, a także poduszki na ramionach. Dzięki materiałowi, z którego ją uszyto, przypomina marynarkę Kasi. Podobne są także metalowe guziki z teksturowanym zdobieniem z przodu. Cena tego modelu to 249,00 zł.

Zara: dwurzędowa marynarka uszyta jest z materiału podobnego do propozycji, która miała na sobie KasiaZara: dwurzędowa marynarka uszyta jest z materiału podobnego do propozycji, która miała na sobie Kasia Zara

Born2be: marynarka z bufiastymi rękawami. Ten model jest w beżowym kolorze

Poszukując marynarki z bufiastymi rękawami tak jak w modelu Katarzyny Zielińskiej zawędrowaliśmy do sklepu Born2be. Znaleźliśmy tam dwurzędowy model, z długimi rękawami udekorowanymi bufkami przy ramionach. Z dodatkowym paskiem z klamrą do podkreślenia talii. Zapinana na guziki, z wykładanym kołnierzykiem, głębokim dekoltem w kształcie trójkąta oraz wsuwanymi kieszeniami na wysokości pasa. Ten model na ten moment jest na wyprzedaży i kosztuje 149,99 zł.

Born2be: marynarka z bufiastymi rękawami. Ten model jest w beżowym kolorzeBorn2be: marynarka z bufiastymi rękawami. Ten model jest w beżowym kolorze Born2be

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: