Doda podzieliła się zdjęciem z wanny: "Kiedy pytają mnie, dlaczego nie piję"

Doda, w odpowiedzi na liczne pytania o to, dlaczego nie pije alkoholu, opublikowała na instagramowej relacji wymowne zdjęcie prosto z wanny. Po raz kolejny pokazała swój dystans ogromne poczucie humoru. - Bo już nie starcza - skwitowała.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Doda o małżeństwach. "Byli odbiciem moich deficytów"

Doda jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,3 mln internautek oraz internautów, gwiazda regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Doda od lat jest ogromną inspiracją oraz motywacją dla obserwujących ją kobiet, które często dopytują ją o to, jak dba o swoją figurę. 

Doda opublikowała na Instagramie wymowne zdjęcie. "Kiedy pytają mnie, dlaczego nie piję"

Doda wielokrotnie w wywiadach oraz na swoim profilu poruszała temat diety oraz aktywności fizycznej. Zdradziła również, że od kilku lat nie pije alkoholu. Ostatnio w nawiązaniu do tego opublikowała zdjęcie prosto z wanny, na którym trzymając stopą kieliszek z czerwonym winem, wylewa je na swoją nogę.

Kiedy pytają mnie, dlaczego nie piję. Bo już nie starcza #winebath

- napisała.

Doda podzieliła się zdjęciem z wanny. 'Kiedy pytają mnie, dlaczego nie piję'Doda podzieliła się zdjęciem z wanny. 'Kiedy pytają mnie, dlaczego nie piję' https://www.instagram.com/dodaqueen/

- Mój ojciec jest olimpijczykiem i był moim trenerem, więc uprawiam sport od dziecka, przez jakiś czas nawet wyczynowo. Byłam medalistą mistrzostw w biegu na 100 m i skoków w dal. Skończyłam szkołę sportową i zdrowy tryb życia mam wpojony od małego. Kiedy wchodziłam w wiek dojrzewania, a moje rówieśniczki miały typowy na ten okres czasu szczupłe nogi i ręce, ja miałam ostro już zarysowany biceps i trójgłowy. Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja PO PROSTU LUBIĘ. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię. Taka już jestem. I nie, nie czuję żadnych wyrzeczeń, jedyne co czuję, to dumę - napisała kiedyś na swoim Instagramie. 

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: