Magda Gessler pokazała swoje stare zdjęcie. Fani podzieleni: "Trochę za sztywno i banalnie"

Magda Gessler podzieliła się na Instagramie zdjęciem z 2003 roku. Po charakterystycznych dla niej lokach nie ma ani śladu. - Ja tej stylizacji szczerze nie znoszę - przyznała. Zdania fanów są jednak podzielone. - "Duzo lepiej i mlodziej", "Loki to już legenda" - czytamy w komentarzach.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Magda Gessler o "zielonych posiłkach" i tańcu: "Ja kwitnę!"

Magda Gessler jest najpopularniejszą polską restauratorką oraz osobowością telewizyjną. Ogromną popularność oraz sympatię widzów zapewniło jej prowadzenie programu "Kuchenne rewolucje", który na antenie telewizyjnej obecny jest od 2010 roku. Ku uciesze wielu swoich fanek i fanów, Magda Gessler aktywnie prowadzi również swoje media społecznościowe, a na Instagramie zgromadziła już ponad milion obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się zdjęciami oraz nagraniami z wybranych momentów swojego życia.

Magda Gessler pokazała swoje zdjęcie z 2003 roku. Fani podzieleni: "Pięknie. Ale loki to charakter"

Magda Gessler postanowiła ostatnio zafundować swoim obserwatorkom oraz obserwatorom małą podróż w czasie. Restauratorka opublikowała na Instagramie zdjęcie zrobione w 2003 roku, na którym zapozowała w zupełnie innej fryzurze i stylizacji niż te, które aktualnie nosi.

...to wiosna 2003... ja tej stylizacji szczerze nie znoszę... jest powtarzalna, nudna mimo wesołej miny... Achy moji kochani jesteście za? czy na nie jak ja? Hmmm

- napisała pod fotografią, na której zapozowała w prostych włosach.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanek i fanów. Ich zdania, co do prostych włosów Magdy Gessler są jednak bardzo podzielone:

Loki wygrywają
Takie były trendy, ale trochę za sztywno i banalnie, teraz jest petarda, kolory, faktury, falbany, loki, odlot!
Wolę Cię teraz!
Loki to loki!
Dużo lepiej i młodziej
O WoW! Jak dziewczyneczka
Jest Pani Cudowna w każdej stylizacji
Loki to niczym Pani znak towarowy, ale w prostych równie pięknie, lecz jak nie Pani

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: