"Wytnij te koszmarne buty ze wszystkich ślubnych zdjęć". Internauci nie mają litości dla żony Beckhama

Kilka dni temu Brooklyn Beckham poślubił ukochaną Nicolę Peltz. W sieci pojawiło się sporo zdjęć nowożeńców. Internauci byli zachwyceni ich ślubnymi kreacjami, jednak pannie młodej oberwało się za buty. Czy słusznie?

Więcej o gwiazdach przeczytacie na Gazeta.pl

Ślub Brooklyna Bekchama i Nicoli Peltz był zdecydowanie jednym z najgłośniejszych wydarzeń w pierwszej połowie 2022 roku. Media na całym świecie z zapartym tchem czekały na zdjęcia z tej ceremonii. Wielu zastanawiało się, na jakie kreacje postawi młoda para. Jak można się było spodziewać garnitur i sukienka państwa młodych były od najlepszych projektantów.

Zobacz wideo

Sukienka panny młodej zachwyciła internautów 

Brooklyn Beckham w tym wyjątkowym dniu postawił na świetnie skrojony smoking od Cristiana Diora. Z kolei jego małżonka miała na sobie zjawiskową suknię od włoskiego domu mody Valentino, którą podobno zaczęła projektować już rok temu. Co więcej, za sam projekt odpowiedzialny był Pierpaolo Piccioli, dyrektor kreatywny marki, którego pracę Peltz podziwia od lat. Suknia ukochanej Beckhama wykonana byłą z tafty. Miała szerokie ramiączka, była lekko zwężana w talii i rozszerzana ku dołowi. Według internautów idealnie pasowała do Nicoli. Z kolei makijaż i fryzura byłą inspirowane modelkami i modą z lat 90. Niestety, nie wszyscy byli zachwyceni butami, które córka miliardera dobrała do swojej kreacji. 

 

"Wytnij te koszmarne buty ze wszystkich ślubnych zdjęć"

Nicola Peltz jest miłośniczką mody więc pewnie większość fashionistów, w ogóle nie jest zdziwiona tym, na jakie buty postawiła w dniu swojego ślubu. Do kreacji od Versace dobrała buty tego samego projektanta, model Medusa Aevitas za około pięć tysięcy złotych. Znawcy mody są zgodni, że taki kształt buta będzie hitem nadchodzącego sezonu. Internauci jednak są zupełnie innego zdania.

Klasa, ale mam nadzieję, że wykadruje buty ze wszystkich zdjęć.

- pisali w komentarzach. 

Ktoś inny stwierdził, że wybór akurat tego konkretnego modelu butów od Versace świadczy tylko o tym, że Nicola Peltz śledzi najnowsze trendy. 

Ludzie mają zbyt wielki problem z tymi butami. Wyglądają fajnie. Cały jej wygląd jest tak klasyczny, a jeden element pokazuje, że śledzi obecne trendy.

A jak wam podoba się ten look? 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: