Masz na dłoni taki znak? To pierścień Salomona. Intrygująca linia, którą mają nieliczni

Pierścień Salomona to jeden z najbardziej tajemniczych znaków na dłoni. Choć nie gwarantuje wiecznego szczęścia, czy długiego życia, to nieliczne osoby mające go na swojej ręce są naprawdę wyjątkowe. W przeszłości posiadaczy i posiadaczki pierścienia Salomona posądzano o czary. Gdzie go szukać?

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć

Jedni w to wierzą, inni wręcz przeciwnie. Choć wróżenie z dłoni ma tyle samo zwolenników, co przeciwników, to historią sięga aż do starożytności. Już wiele lat temu zaczęto interesować się astrologią oraz tajemniczą sztuką wróżbiarstwa. Według niektórych osób, ludzkie dłonie, a dokładnie linie znajdujące się na nich, potrafią wiele powiedzieć o danym człowieku. Zdecydowana większość z nas posiada na dłoniach sześć linii: linię życia, linię głowy, linię serca, linię losu, linię słońca oraz linię Merkurego. Jednak niewielka część osób znajdzie na swoich rękach również inne. Jedną z takich wyjątkowych linii jest właśnie pierścień Salomona.

Masz na dłoni pierścień Salomona? Ten intrygujący znak mają nieliczni. Choć niewielki, ma podobno ogromną moc

Chiromancja, czyli starożytna sztuka wróżenia z dłoni mówi, że pierścienia Salomona należy szukać na ręce pomocniczej (jeśli jesteś praworęczny, twoja ręka pomocnicza to lewa i na odwrót), u podstawy palca wskazującego. Linia ta przyjmuje kształt łuku i zaczyna się przy krawędzi dłoni, a kończy znikając między palcami. W przeszłości posiadaczy oraz posiadaczki pierścienia Salomona posądzano o czary.

Według chiromancji, osoby posiadające na swojej dłoni pierścień Salomona, zostały obdarzone niebywałą intuicją, a nawet zdolnościami parapsychologicznymi. Ponadto cechują się również wrodzonymi zdolnościami artystycznymi. W żaden sposób jednak obecność pierścienia nie determinuje życia osoby, która posiada tę linię na swojej dłoni. Obecność pierścienia Salomona należy postrzegać raczej jako szczególne predyspozycje oraz drzemiący potencjał. Jednak to, co się z tym zrobi, zależy tylko i wyłącznie od danej osoby.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: