Zabawne gify na lany poniedziałek. Najlepsze propozycje, które rozśmieszą najbliższych

Śmigus-dyngus nie tylko zwyczaj, ale przede wszystkim doskonała zabawa, podczas której możemy polewać się wodą. Nie zawsze mamy jednak okazję do tego, aby zrobić to osobiście. Warto wówczas wykorzystać gify na Poniedziałek Wielkanocny. Te śmieszne obrazki z pewnością ucieszą rodzinę i przyjaciół, którzy nie mogą być z nami w tym dniu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Wielkanocne ozdoby, które możesz zrobić w domu

W różnych zakątkach Polski zwyczaj ten obchodzony był inaczej, jednak Lany Poniedziałek jak sama nazwa wskazuje, to doskonała okazja nie tylko do wspólnego świętowania, ale i zabawy. Oblewanie się w Wielkanocny Poniedziałek wodą to tradycja, która według dawnych wierzeń miała oczyścić ze zła, a dziewczęta uchronić przed staropanieństwem. Dzisiaj podchodzimy do tego z większym dystansem, ale często nie odmawiamy sobie przyjemności oblania wodą najbliższych. Jeśli nie będziecie mogli zrobić tego osobiście, to możecie przynajmniej wysłać zabawnego gifa z tej okazji. Przygotowaliśmy dla Was kilka najlepszych propozycji. 

Dorota Gardias Dorota Gardias ma płaszcz za 3,5 tys. złotych! Gdzie jest podobny?

Gify na lany poniedziałek. Zabawne obrazki na śmigus-dyngus

Składając życzenia najbliższym w Poniedziałek Wielkanocny, warto dołączyć do nich któryś z poniższych obrazków. Dobry nastrój od samego rana gwarantowany. 

embed
embed
embed
embed

Chcesz wysłać zabawne życzenia na lany poniedziałek? Skorzystaj z tych gifów

Znudziły Wam się tradycyjne życzenia i rymowane wierszyki? Doskonałą alternatywą będą gify. Niektóre z nich mogą wyrazić więcej niż słowa. 

embed
embed
embed
embed

Ile wcześniej można przygotować żurek? Wszystko zależy od jego przechowywania. Mogą to być nawet 3 miesiące Ile wcześniej można przygotować żurek? Nie trać czasu przed Wielkanocą

Gify na Poniedziałek Wielkanocny, które rozbawią najbliższych do łez

W Lany Poniedziałek humor i dobra zabawa to podstawa. Taki zdecydowanie zagwarantują te śmieszne gify dołączone do wielkanocnych życzeń. 

embed
embed
embed
embed

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: