Modne płaszcze damskie na wiosnę tańsze nawet o 100 złotych! Ten ponadczasowy model nosi Joanna Krupa

Płaszcze damskie na wiosnę to obowiązkowy element niemal każdej garderoby. Każdego roku w modzie królują trencze, prochowce, oraz płaszcze krótkie i długie o ponadczasowych fasonach. Teraz na wyprzedaży są podobne do tego, który nosi Joanna Krupa.

Wczesną wiosnę charakteryzuje kapryśna pogoda. Są dni ciepłe i słoneczne, a są i takie, kiedy warto mieć ze sobą przejściowy płaszcz. Zarówno płaszcze krótkie, jak i długie są bardzo modne, a niektóre fasony są ponadczasowe i powracają do trendów każdego roku. Wiemy, w których sklepach są na wyprzedaży! O sto złotych taniej kupisz model podobny do tego, który nosi Joanna Krupa.

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Joanna Krupa żegna się z mężem, który jedzie pomagać ukraińskim uchodźcom

Joanna Krupa ma modny płaszcz damski na wiosnę! Ten fason jest modny od lat

Joanna Krupa opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy podziwiać jej wiosenną stylizację. Ma na sobie beżowy trencz dwurzędowy z ozdobnymi klapami i paskiem, który podkreśla talię. To fason ponadczasowy, który pasuje niemal do wszystkiego. Dobrała do niego jasne botki w szpic i niewielką, czarną torebkę na ozdobnym pasku. Świetnie pasuje też biały golf i okulary przeciwsłoneczne.

 

Ten trencz damski to wiosenna perełka! Jest tańszy o ponad 100 złotych na Answear

Joanna Krupa wybrała trencz w jasnym kolorze z dwoma rzędami guzików. Jej model ma pasek, który świetnie modeluje sylwetkę. Podobny jest dostępny na answear.com w cenie 161,99 złotych. Przeceniono go z 269,99 złotych, a więc jest tańszy o ponad 100 złotych. Ma klasyczny kołnierz i kieszenie. Znakomicie pasuje do kozaków i klasycznych koszul.

trencz damski płaszcz damskitrencz damski płaszcz damski Answear

Modny trencz na wiosnę również w Bonprix. Ten fason też jest na wyprzedaży

Płaszcze na wiosnę w jasnych kolorach można spotkać też w Bonprix. Tam również znajdziesz stylowy fason na wyprzedaży. Kosztuje 179,99 złotych i jest tańszy aż o 28 procent. Ma dwurzędowe zapięcie, pasek i kieszenie. Jest w ponadczasowym popielatym kolorze. Dostępny w rozmiarach od 38 do 50.

płaszcz damski Bonprixpłaszcz damski Bonprix Bonprix

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: