Jaką księżniczką z bajki jest Patricia Kazadi? Tego się nie spodziewała! Fani: "podobny"

Patrycja Kazadi to znana polska aktorka i piosenkarka. Jej poczynania na Instagramie śledzi ponad 260 tysięcy osób. Gwiazda podczas instagramowej zabawy nie spodziewała się, do jakiej postaci jest podobna. Zobacz, o kim mowa.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Patrycja Kazadi to jedna z gwiazd, które mają wyjątkowy dystans do siebie i dzielą się humorystycznymi filmikami na swoich socialach. Ostatnio zapanowała moda na odnajdywanie swoich bajkowych odpowiedników. Zobacz, co wylosowała piosenkarka.

Zobacz wideo Patricia Kazadi w "Przerwie na kawę"

Jaką księżniczką z bajki jest Patrycja Kazadi? Niespodziewany wynik

Gwiazda lubi dzielić się chwilami ze swojego życia oraz na swoim instastories często zamieszcza wiele treści. Ostatnio Kazadi wzięła udział w popularnych na serwisie Instagram zabawie. Filtr polega na przypasowaniu i odpowiedzi na pytanie "Jaką postacią z bajki jesteś". Piosenkarka wylosował postać Mauiego z popularnej bajki "Vaiana: skarb oceanu". Fani również dostrzegli podobieństwo i docenili dystans Kazadi do siebie. Oto niektóre z komentarzy:

Fakt, podobny
Dobre to jest
Maui ma tę moc

Jak korzystać z filtrów na Instagramie? Sposób na urozmaicenie czasu

Filtry na Instagramie stale powiększają swój zasób. Twórcy prześcigają się w pomysłach na coraz to nowe spsoby na platformę. Powstały już nawet kategorie, a jedną z nich są "gry". Jak odnaleźć filtry na aplikacji?

  1. Stuknij w lewym górnym rogu ekranu swoje zdjęcie profilowe na Instagramie lub przesuń palcem w prawo z dowolnego miejsca w swoim feedzie.
  2. Przesuń palcem w lewo w dolnej części ekranu i wybierz efekt. Aby zobaczyć efekty od niezależnych twórców, przesuń palcem do końca w lewo i stuknij.
  3. Stuknij, aby zrobić zdjęcie, lub stuknij i przytrzymaj, aby nagrać wideo.
Zobacz wideo Jaką księżniczką z bajki jest Kazadi? Tego się nie spodziewała!

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: