Oryginalne życzenia wielkanocne. Gify będą doskonałą alternatywą dla tradycyjnych kartek

Zabrakło czasu na wysłanie kartki do najbliższych? A może po prostu znudziły Ci się oklepane życzenia i rymowane wierszyki? Wykorzystaj te gify wielkanocne. Wybraliśmy najlepsze propozycje, które ucieszą najbliższych i przyjaciół oraz wprawią ich w miły nastrój.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor pokazuje, jak przystroić dom na święta

W wielkanocny poranek większość z nas zasiada do wspólnego, rodzinnego śniadania, które poprzedzone jest złożeniem sobie życzeń. Niestety nie zawsze możemy spędzić ten dzień ze wszystkimi najbliższymi. Warto jednak o nich pamiętać wysyłając im nawet krótkie życzenia, co obecnie jest znacznie ułatwione dzięki wszechobecnym komórkom i mediom społecznościowym. Natomiast elektroniczne kartki i gify pozwalają nam to zrobić w oryginalny sposób. 

Urocze gify wielkanocne. Oryginalny pomysł na świąteczne życzenia

Czasami nie potrzeba wielu słów, aby sprawić radość naszym najbliższym. Wysyłając im jednego z poniższych gifów z pewnością ich ucieszymy pamięcią w tym dniu

embed
embed
embed
embed

Te gify na Wielkanoc nie tylko ucieszą, ale i rozbawią najbliższych

Życzenia nie zawsze muszą być poważne. Możemy postawić także na odrobinę humoru. Wtedy doskonale sprawdzą się te śmieszne gify. 

embed
embed
embed
embed

Znudziły Ci się tradycyjne życzenia wielkanocne? Gify mogą zastąpić tradycyjną kartkę lub rymowane wierszyki

Coraz częściej życzenia składamy sobie za pośrednictwem SMS-ów oraz komunikatorów internetowych. Mamy kilka propozycji, które świetnie zastąpią tradycyjną kartkę. 

embed
embed
embed
embed

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.plkobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: