Zrzuciła 45 kg, eliminując z diety tylko 4 produkty. Większość z nas ma je w domu

Sasha Jones kilka lat temu musiała zmierzyć się z diagnozą, która jej się nie spodobała. Kobieta postanowiła zmienić swoje życie i to rzeczywiście jej się udało. Zgubiła 45 kg, została trenerką personalną i jest inspiracją dla wielu innych kobiet.

Więcej podobnych historii znajdziecie na Gazeta.pl

Kobieta w 2017 roku zaczęła się gorzej czuć. Była wiecznie zmęczona i notorycznie bolała ją głowa. Kiedy udała się do lekarza, dowiedziała się, że ma stan przedcukrzycowy. Okazało się, że natychmiast musi zmienić swoją dietę. Kiedy jej stan po jakiś czasie się ustabilizował, a poziom cukru we krwi wrócił do normy, Sasha i tak wiedziała, że niektóre nawyki musi zmienić na dłużej. 

Zobacz wideo

Kobieta musiała wyrzucić z diety cztery produkty 

Zmiana nawyków żywieniowych dla niektórych może być trudna, ale prawda jest taka, że kiedy w grę wchodzi nasze zdrowie, przychodzi nam to zdecydowanie łatwiej. Tak też było w przypadku Sashy, która od razu zastosowała się do wytycznych lekarza. Kobieta ze swojej diety wyeliminowała pieczywo, makaron, ser oraz alkohol. Oczywiście początki nie należały do najłatwiejszych, ale z każdym kolejnym dniem było coraz lepiej. Sasha znalazła zamienniki produktów, które musiała wyeliminować z diety i tak jej to przypadło do gustu, że postanowiła kontynuować swój nowy tryb życia. 

Trzymając się zasad, schudła 45 kg 

Kobiecie udało się schudnąć najprawdopodobniej dlatego, że była konsekwentna w swoich działaniach i trzymała się kilku zasad. W swoich social mediach zdradziła fanom, czego one dotyczyły. 

  1. Jedzenie to nie twój wróg - Sasha wyjaśniła, że musiała nauczyć się, że jedzenie jest paliwem napędowym dla naszego organizmu, dlatego powinniśmy mu dostarczać jak najwięcej wartościowych składników. 
  2. Zaprzyjaźnij się z aktywnością fiyczną - choć Sasha na początku zaczynała od spacerów, aktywność fizyczna tak jej się spodobała, że siłownia stała się jej drugim domem. Później zapisała się na kurs i dziś jest trenerką personalną. 
  3. Ćwicz cierpliwość - kobieta doskonale zdawała sobie sprawę, że nie zawsze będzie łatwo, ale każdy nawet najmniejszy krok przybliża nas do upragnionego celu. Ważne jest też, by zaakceptować to, że waga podczas odchudzania może się wahać i nie zawsze będzie szybko spadać. 
 

To wszystko pozwoliło kobiecie zgubić do tej pory 45 kilogramów! Po jej zdjęciach na Instagramie możemy sądzić, że nowy styl życia sprawia jej ogromną przyjemność. 

Przeszliście spektakularną metamorfozę? Podzielcie się nią z nami! Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: