Małgorzata Foremniak pokazała swój posiłek. Dieta "na masę" zszokowała fanów! "Apetyt dopisuje"

Małgorzata Foremniak opublikowała na Instagramie post, gdzie pokazała swój posiłek. Jak twierdzi - jest to dieta "na masę". Fanów zszokował wybór menu aktorki. Zwrócili uwagę zarówno na wielkość porcji, jak i prezentowane przez nią produkty.

Instagram Małgorzaty Foremniak obfituje w humorystyczne filmiki i naturalne zdjęcia gwiazdy z życia codziennego. Aktorka chętnie pokazuje się bez makijażu, bawi swoich fanów opisami zdjęć, ale też prezentuje bardzo gustowne stylizacje. Tym razem pokazała, jak wygląda jej dieta! Fani są zszokowani tym, co je gwiazda. Kiedy jej "koleżanki po fachu" prezentują w sieci sałatki, ona preferuje...baleron.

Interesuje cię życie gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo 15 lat "Tańca z gwiazdami"

Małgorzata Foremniak pokazała swój posiłek. Na jakiej diecie jest aktorka?

Małgorzata Foremniak na Instagramie opublikowała zdjęcie. Podpisała jej w osobliwy sposób:

Zanim pójdę w rzeźbę, pracuję nad masą

Jak wielu sportowców twierdzi, należy najpierw nabrać kilogramów, zanim zaczniemy proces stopniowego umięśniania go na skutek wysiłku fizycznego. Być może aktorka miała to na myśli. Pod zdjęciem umieściła hasztagi, które mówią o tym co znajduje się na talerzu. Okazuje się, że jurorka "Mam Talent" preferuje... salceson! Kanapkę z mięsem urozmaiciła kiszonymi ogórkami.

 

Małgorzata Foremniak preferuje dietę "na masę". Co na to fani?

Małgorzata Foremniak w przeszłości już zaskoczyła fanów, kiedy opublikowała zdjęcie dużego posiłku w nadmorskiej restauracji. Widać, że aktorka nie liczy kalorii. Fani zastanawiają się, jak gwiazda to robi, że pomimo sytych posiłków zachowuje bardzo szczupłą sylwetkę. Pod zdjęciem pojawiły się komentarze:

Apetyt dopisuje
Baleron to życie!
Najlepsze kanapki na świecie

Małgorzata Foremniak zaskoczyła dietą. Nie tylko ona pokazuje swoje posiłki

Nie tylko Małgorzata Foremniak chwali się w sieci swoimi posiłkami. Robi to także Karolina Szostak, która co jakiś czas powraca do kontrowersyjnego postu Daniela, nazywanego też postem Dąbrowskiej. Celebrytka żywi się wyłącznie warzywami i niektórymi owocami w odróżnieniu od znanej aktorki.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: