Madonna na najnowszych zdjęciach jest nie do poznania. "Co ona ze sobą zrobiła?!"

Madonna od pewnego czasu usilnie stara się zachować jak najmłodszy wygląd, poddając się coraz to kolejnym zabiegom medycyny estetycznej. Niestety efekt jest taki, że coraz mniej przypomina siebie. Ostatnio opublikowała także nagranie, które usunęła. - To szczerze przerażające - komentują internautki oraz internauci.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Gwiazdy w dzieciństwie. Rozpoznacie wszystkie?

Madonna to jedna z najpopularniejszych artystek w historii, która ze względu na sukcesy w przemyśle muzycznym od lat nazywana jest "Królową Popu". Jest laureatką niemal 300 nagród, w tym siedmiu Grammy i dwudziestu MTV Video Music Awards. W show biznesie obecna jest nieprzerwanie od lat 80. 63-letnia gwiazda jest również znana ze swojego zamiłowania do poprawiania urody, by jak najdłużej zachować młody wygląd. Niestety coraz więcej fanek i fanów zaniepokojonych jest tym, jak obecnie wygląda Madonna. 

Madonna na najnowszych zdjęciach jest nie do poznania. Fanki i fani nie wierzą własnym oczom: "Co ona ze sobą zrobiła?!"

Madonna od lat uchodzi za ikonę popkultury, która lubi przełamywać bariery i budzić kontrowersje. W ostatnim czasie największe kontrowersje budzi jednak wygląd 63-letniej gwiazdy. Choć wszystko jest dla ludzi, liczba zabiegów medycyny estetycznej oraz operacji plastycznych sprawiła, że na publikowanych zdjęciach oraz nagraniach, Madonna przestaje już przypominać siebie, co zauważa coraz większa liczba fanek i fanów. Mimo wszystko, w komentarzach znaleźć można osoby, które przyklaskują piosenkarce, komplementując jej wygląd.

 

Jakiś czas temu Madonna opublikowała na TikToku klip, na którym pokazała swoją twarz z bliska. Nagranie nie przedstawiało nic konkretnego. Gwiazda pochylała się jedynie w przód i w tył do kamery, posyłając na koniec całusa. Zdezorientowane fanki oraz fani nie mogli powstrzymać się od komentowania dziwacznej publikacji. Wiele osób zastanawiało się również, dlaczego Madonna umieszcza w sieci takie nagrania. - "To szczerze przerażające, nie będę kłamać", "Zamierzam tylko pamiętać, jak wspaniała była w latach 90-tych. Była ikoną", "Kochałem Madonnę odkąd byłem mały, ale to trudne do przejścia... co ona ze sobą zrobiła?!" - pisały internautki oraz internauci. Jakiś czas później Królowa Popu zdecydowała się usunąć post. Jednak w sieci nadal pozostały screeny z wideo.

MadonnaMadonna @ savannah.crystal /Instagram

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: