Śmieszne gify na śmigus-dyngus. Tymi obrazkami zaskoczysz każdą osobę

Polewanie najbliższych wodą w lany poniedziałek to doskonała zabawa nie tylko dla dzieci. Jeśli więc nie możecie obchodzić tej tradycji z najbliższymi i przyjaciółmi, to polecamy te śmieszne gify na śmigus-dyngus. Choć dzień ten "ujdzie im na sucho", to pewnością wywołacie u nich uśmiech na twarzy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo https://www.gazeta.pl/0,0.html#e=LinkPrLead

W tradycji pogańskiej polewanie się wodą miało symbolizować przebudzającą się do życia po zimie przyrodę. Natomiast chrześcijanie ten zwyczaj traktowali jako symbol oczyszczenia. Ostatecznie w XVIII wieku Poniedziałek Wielkanocny stał się tożsamy ze śmigusem-dyngusem, czyli tradycją polewania wody. Dzisiaj jednak głównie dzień ten przyjmuje formę zabawy. Nie zawsze jednak mamy okazję do osobistego polania wodą najbliższych, ale możemy za to wysłać im wirtualną kartkę, która wprawi ich tego dnia w dobry nastrój. 

Jak świętować na odległość śmigus-dyngus? Gif będzie doskonałą alternatywą

Choć z pewnością wolelibyśmy sprawić psikusa znajomym oblewając ich wodą, to nie mając takiej możliwości nie rezygnujmy ze "świętowania". Przygotowaliśmy najlepsze gify, po które warto sięgnąć w takiej sytuacji. 

embed
embed
embed
embed

Nie zapomnij życzyć najbliższym mokrego dyngusa. Gif nawiązujący do tej tradycji z pewnością poprawi humor

Nie wiesz, jakie życzenia złożyć z tej okazji rodzinie czy znajomym? Najlepsze rozwiązania to te najprostsze. Warto postawić więc na trochę humoru i skorzystać z jednego z poniższych gifów.

embed
embed
embed
embed

Oryginalne życzenia na śmigus-dyngus. Gify, które rozbawią rodzinę i przyjaciół

Zamiast rymowanek i innych wierszyków, postaw na zabawny obrazek. Te propozycje z pewnością wywołają uśmiech na twarzy najbliższych. 

embed
embed
embed
embed

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: